Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gimibe beszokás másnál milyen?...

Gimibe beszokás másnál milyen? Van/volt ilyen furcsa érzés?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gimnáziumot és annak ellenére, hogy nagyon sok emberrel jóban vagyok nem érzem úgy hogy igazán lennének jó barátaim. Egy ismerősöm jött vele egy osztályba vele igazán jó barátnők lettünk, de azért nem csak vele szeretnék barátkozni.

A többiekkel is nagyon nagyon jól elvagyunk, elmentünk egy párszor helyekre így 10-15en.

Nagyon nagyon szimpatikus szinte mindenki, de valahogy ilyen 2-3-4es ,,csoportokban” van mindenki. Es annyira fura és rossz érzés, hogy én sehova nem tartozok. :((

Pedig én próbálkozok és tényleg velem is mindenki kedves csak annyira de tényleg nagyon rossz érzés, hogy mindig egy plusz keréknek érzem magam. ://

És nem tudom, hogy a többieket mennyire zavarja ha én ott vagyok pluszba mondjuk egy 3as tarsasagnal de én néha kényelmetlenül érzem magam, mert nekik van külön messenger csoportuk meg minden és persze velem is beszélnek, együtt nevetünk de rosszul érzem hogy ,,bepofátlankodtam” úgymondd hozzájuk egy kicsit.

Ti hogy éltétek ezt meg

Vagy majd kialakul?

Tényleg mindenkivel jóba vagyok szinte, nem az a baj, de tudjatok nincs meg az a pár ember akiben igazán bizhatok, mindig ott vannak.

Vagy ne foglalkozzak vele, jó ez így?

Csak rossz h mindenki a kis csapatával ül, beszél en meg a felsőbb éves barátaimmal vagyok, vagy ha többen ülünk akkor meg az osztállyal.

Remélem értitek, sajnálom nagyon zavaros lett, csak már szinte 2-3 hete ez megy, pedig csak most kezdődött a suli.



2020. szept. 27. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
2-3 héttől ne várj sokat, borul hidd el az a csapat nálunk is ez volt
2020. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hét:D
2020. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzeted, amikor én kezdtem, már az évkezdés előtt megvoltak a klikkek, mert ők ismerték egymást. (másik városból valósi vagyok/ voltam)

De hidd el, minden kialakul majd idővel, csak nem szabad erre nagyon rágörcsölni, többek közt, mert nagyon látszódik, ami meg nem túl szerencsés. Még egy hónapja sem "ismeritek" egymást, szóval ilyenen ne aggódj.

Nálunk is borult elég szépen a "kezdeti csapat", inkább a lányok részéről, de a fiúk is alkottak.

Nekem például olyan lány lett a legjobb barátnőm (második évtől), akiről az elején nem is gondoltam volna és a mai napig tartjuk a kapcsolatot :)

Csak legyél nyitott és közvetlen, ez nagyon sokat számít.

Sok sikert és kitartás:)

2020. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!