Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan "barátról", akivel nem lehet találkozót megbeszélni, mert folyamatosan variál/lemondja?

Figyelt kérdés
Huszoneves felnőttek vagyunk, párunk, munkahelyunk van, gyerek az még nincsen. Sose beszéltem ezzel a barátnőmmel napi szinten viszont minden héten érdeklődünk egymás felől, bármi van mindig szamithat rám, így utólag visszagondolva én csak akkor számíthatok rá, ha ráér. Ha találkozunk nagyon jókat beszélgetünk, de még nem volt olyan, hogy megbeszéltünk egy időpontot és az úgy maradt volna. Akkor se, ha ő vetette fel, hogy találkozzunk. Vagy az időponton variál egy nap akár 3x is vagy lemondja és igaz felajanl egy másik idopontot,de úgy csinál, mintha én bármikor ráérnék, mert hiába tudja nagyon jól, hogy én akkor dolgozok, nem törődik vele. Viszont az én életem is be van táblázva és nagyon rossz, amikor szabaddá teszem a délutánt mikor ezer más dolgom is lett volna ő meg indulás előtt szól, hogy ne menjek, mert este bulizni volt és még haza se ért például. Mit gondoltok az ilyen emberről? Miért lehet ilyen? Szerintetek sem érdemes ilyennel kapcsolatot fenntartani? Most ő van megsertodve, hogy semmit nem tudok megérteni, de szerintem itt nem velem van a baj. Amikor a párja kórházban volt azt termeszetesen megértettem, amikor beteg volt azt is. De ilyet,hogy ő este bulizni volt, meg az anyjának megigerte, hogy felmegy hozzá, elromlott a kocsija (van busz), a tesója menni akar vele a városba, nem akarja lerazni, van amikor nem is mondja, hogy miért, de egy nap 3x változtat az időponton. Viszont ha annyira nem akar velem talalkozni akkor miért erolteti utána, hogy pótoljuk be? Semmi logika nincs benne. Még csak azt se mondhatnank, hogy kihasznal mert nem szokott tőlem segítséget kérni.
2018. máj. 21. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak varriál neki ez megszokott. Nekem meg van egy ismerős aki félórákat késik a megbeszélt időponthlz képest az se jobb ugye?:D
2018. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legalább ott tudod, hogy mire számíts és úgy készülsz :D
2018. máj. 21. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

1. nm barát

2. nem tervezek vele alapból programot


Volt ilyen közeli barátom, suli után idővel már mindenre volt valami szánalmas kifogása.

Én a harmadik lemondás után nem is hívtam magammal.

Azóta neten néha beszélünk, de ennyi, pedig középiskolában testvérként szerettük és segítettük egymást.


Érdekes, az egyetemi barátnőmmel 1000km-ről is megoldjuk , hogy rendszeresen beszéljünk, heti 4-5x is akár.

2018. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!