Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szüleim igyekeznek elvenni...

A szüleim igyekeznek elvenni a kedvem a barátkozástól és a barátoktól, hogyan dolgozzam fel ezt?

Figyelt kérdés

Mindíg lesajnálják azokat az embereket akikkel barátkozom és úgy próbálják csűrni csavarni, hogy nem barátkozzam velük, csak olyan emberekkel akik szerintük korrektek és hozzám valók barátnák...

Hogyan tudnám levetni magamról a befolyásukat és befolyásolásukat az életem irányába... mikor jól érzem magam bizonyos emberek társaságában akkor ők mindíg úgy csűrik csavarják, hogy végül én érezzem rosszúl magam, mert lám ők megmondták, hogy nem kellene ezt vagy azt csinálnom... és nem így vagy úgy kellene élnem és azokkal barátkoznom...

Mivel még gyerek vagyok és a szülői házban élek úgy érzem nincs elég erőm befolyásolni a dolgokat az felé ami jó nekem, ahogyan jól érzem magamat.

Kíváncsi lennék a véleményekre és tanulni belőlük.



2020. okt. 2. 20:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy aggódnak meg minden.

Meg azt is értem, hogy valogassa és szűrje az ember a barátait. Ez érthető, de azért ez már egy kicsit sok, hogy egyetlen ember sem jó nekik akiről én mesélek nekik, csak azok az emberek jók akiket ők mondanak.

Főleg az anyám ilyen, ő akarja szabni mindíg az utat és az irányt... meg a jót...

2020. okt. 14. 15:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Na igen minden szülő azzal érvel,hogy ő csak jót akar, aztán meg vissza fele sűl el a dolog,mert boldogtalanná és szomorúvá válik a gyerek főleg mikor kezd kamaszodni és minden mondatára azt a választ kapja a szülőtől, hogy nem és nem.
2020. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A barát olyan hogy ha van barátod akár késöbb is tudsz segíteni vagy segítséget kérni

Anyám mindig azt mondogatta nekem hogy ne kötödjek hozzájuk mert egyszer elváltok ők nem örökök azt ő mit csinál?

Aki barátja volt úgymond megszakítja a kapcsolatukat így ha kell segítség és netán nem élnének már a mamám meg a pap ám akkor lesz baj lehet a te szüleid is ilyenek kerüld el ezt a nincs szükségem barátokra gondolkozást

2020. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!