Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Páromnak nincsenek barátai,...

Páromnak nincsenek barátai, ezért én is leépítettem a kapcsolatot az enyémekkel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Párom barátai szétszéledtek az országban, személyesen nagyon ritkán találkoznak, új kapcsolatokat nem sikerült kötnie. Eléggé magának való, az én társaságomba annyira nem érezte jól magát amikor vittem (vagy csak bebeszélem magamnak, ezért egy idő után nem jött velem). Viszont sajnáltam, hogy nincs kivel kimozdulnia, ezért én is lemondtam minden programot, most viszont úgy érzem, hogy depresszióba estem, ha hívnak sincs kedvem menni, teljesen magamba fordultam. Van valami ötletetek?


Köszi előre is. :)


2020. okt. 3. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szakíts
2020. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
A párod szerezzen magának barátokat, te menj el újra a sajátjaiddal legalább néhány alkalommal, hátha visszarázódsz, ezen kívül esetleg barátkozhattok másik párral
2020. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem neked kellett volna leépítened a barátaidat hanem neki segíteni hogy találjon magának újakat.
2020. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Intrion ***** válasza:
50%
Egyáltalán kérte, hogy tedd meg ezt ő érte? Ha nem akkor magadnak köszönheted tehát így jártál. Ha meg esetleg kérte akkor ott valami gáz van. De majd rájössz magadtól is egy idő után.
2020. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerezz barátokat
2020. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy a párodnak nehéz ismerkednie, barátkoznia. Javasolhatnád neki, hogy keressen magának valami elfoglaltságot, amiben örömét leli. Pl edzés, sütés, kötögetés, színezés stb. Ezeket mind lehet egyedül csinálni. :)


Te meg nyugodtan térj vissza a barátaidhoz, mert ez így nagyon nem jó, hogy depressziós lettél emiatt. Az is lehet, hogy a kedvesed nem is érzékeli/nem tudja mitől lehet rossz kedved.

Szerintem beszéld meg vele, hogy nagyon szereted őt, de neked szükséged van a barátaidra, hiányoznak neked. Ha szeret a barátnőd, ezt el fogja fogadni, és nem lesz ebből semmi gond, hisz amíg te a barátaiddal lógsz, addig ő pl elimádkozik 3 rózsafüzért, süt egy tortát vagy mit tudom én, mihez lesz kedve :)

2020. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, maradj együtt ezzel a növénnyel, amíg tetszik, csak számolj vele, hogyha szakítotok, akkor már nem lesz kihez menned sírni, mert azokat az embereket sikeresen elmartad magad mellől életed értelme/szemed fénye kedvéért...
2020. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak a válaszolóknak, akik segítő válaszokat írtak. Nem lényegi infó, csak utolsó előttinek írom hogy én vagyok a nő :D De amúgy köszönöm a választ
2020. okt. 4. 03:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!