Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy dolgozzam fel, hogy az...

Hogy dolgozzam fel, hogy az utolsó barátom is leépítette a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Ő volt az utolsó ember akivel néha tudtam találkozni, beszélni, csinálni valamit, de most már ő sincs.

Abba inkább nem mennék bele, hogy miért épített le, nyilván velem van a baj. Ezt meg is értem.

De most döbbentem rá, hogy innentől ténylegesen egyedül maradtam.

Nem lesz kivel beszélni. Nem lesz kivel kiülni valahova egy sörre vagy menni valamerre.

Új embereket viszont biztosan nem fogok tudni megismerni, mert eléggé zárkózott vagyok és ebből adódóan egy idő után elég kellemetlen, úgymond "lehozós" társaság.

Kemény időszak jön. Ti hogy vészeltétek át?


2020. ápr. 25. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Na most kell a pszichológus, de gyorsan!
2020. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vicces,de a mostani páromat instagramon ismertem meg és teljesen megvagyunk 1 éve. (2éve ismerem) Nem azt mondom,hogy instagramon ismerkedj,de ha zárkózott vagy lehet segít egy kis netes ismerkedés.

Amúgy nem érdekelnek az előítéletes hozzászólások a válaszomhoz mielőtt bárki is áttérne erre a kérdéstől elterelődve.

2020. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam! Kétségbeesésemben netes fórumokon akartam barátnőket találni a közelben. Folyton sírtam.

Majd elengedtem az egészet. A munkámon keresztül megismertem egy velem egykorú lányt akivel tavaly óta nagyon jóban vagyunk!! Rajta kívül egy barátnőm van még.

Szóval soha ne mondd hogy nem fogsz megismerni új embereket mert sosem tudhatod mikor lesz ez :) Ne szomorkodj!

2020. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1:

És a pszichológus mi a francot tudna vele kezdeni szerinted? Szerez neki barátokat helyette?

2020. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam újakat keresni. Volt,amelyiknél már az első percben lerítt,hogy nem lesz belőle semmi és olyan is,akinél jónak indult,esélyes is lett volna,aztán olyan fordulatot vett a viselkedése,hogy győztem pislogni. Az a vicces,hogy ilyen papírmasé karaktereket ismertem meg,ott volt pl a túlfűtött,aki rendszeresen csak a nemi életéről beszélt meg volt olyan is,akinek szinte nem is volt személyisége...lehet az is a gond,hogy így 1 év elteltével még mindig a régi barátomat keresem bennük,mert ő meg az a pont normális típus volt,akivel baromi jól el lehetett beszélgetni,akár a semmiről is. Szóval én próbálkoztam,de nem sok sikerrel.
2020. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!