Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak ha lenéznek...

Hogyan barátkozzak ha lenéznek a környezetemben mert csórónak hisznek?

Figyelt kérdés
Egy plázában dolgozom. Valójában ha nagyon nem akarnék, akkor dolgoznom sem kellene, mert a családomtól örökölt javak kiadásából havi nettó 600 ezret keresek. De szeretek tenni valamit, emberek között lenni, dolgozni! Saját lakásom van hitel nélkül, saját autóm (5 éves). Ehhez képest sokan elmennek mellettem, lenéznek. Hallom vissza, hogy én egy csóró nímand vagyok, akivel kár szóba állni. Nem szoktam reklámozni az anyagi helyzetemet, nem kérkedek. Pedig sajnos előbb utóbb itt Magyarországon szükségem lesz rá. A szomszédommal is próbáltam barátkozni, mire egyszer benyögött egy ilyet: nem hiszi hogy megengedhetek magamnak egy 30 ezer forintba kerülő programot. Ott is hagytam a francba! Kiderült hogy a munkahelyem miatt abból indult ki hogy én albérlő vagyok és biztos alig jövök ki a pénzemből (mert drágább környék). Ő és sokan mások is úgy indították a barátkozást, hogy “van egy nyaralóm a Balatonon most oda megyek” például. Mondjam én is akkor, hogy nekem van 4 lakásom a fővárosban amiket kiadok? 120 milliót érnek? Akkor leszek valaki akivel érdemes barátkozni?
2020. okt. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehm... vagy nagyon rossz emberekkel barátkozol, vagy nagyon lepukkantan nézel ki. Engem a büdös életben nem nézett senki csórónak, sőt, fel sem merült ez a kérdés, pedig nem villogtam az anyagi helyzetemmel soha. Valami gond lesz nálad vagy a környezetedben.
2020. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen felszines pénzéhes emberekkel a helyedben nem is akarnék baràtkozni.
2020. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz orulj neki ha az ilyenek elkerulnek.
2020. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed hogy nem kérkedsz vele.Egy igazi barát sosem a pénzedet nézi,ha igen akkor csak érdek barát.
2020. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Kezdj el edzeni és adj magadra.
2020. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
keress normális munkahelyet, normális emberekkel, ne ilyen újgazdag szerencsétlenekkel haverkodj, és akkor minden jó lesz.
2020. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!