Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A környezetemmel vagy velem...

A környezetemmel vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és kíváncsi vagyok a véleményetekre,mivel néha így néha pedig úgy gondolom. Köszönöm a válaszokat.


Mostanában elszakadtam a baráto társaságomtól,mert rossz volt a légkör. Rossz jegyek,káromkodás és bunkózások lettek jellemzőek és én ezt megelégeltem így lassan leszakadtam.

Így viszont jelenleg nem találom a baráti társaságom :/ Az emberel nyilván nem túl befogadóak eleinte,izzadtságszagúan nem éri meg próbálkozni már kialakulz baráti társaságnál és kicsit rosszul, egyedül érzem magam.

A legtöbb ember káromkodik és amit nem tudok elviselni,hogy mérhetetlenül rosszindulatú. A tanárok gyerekeinek kinézetén röhögnek vagy hasonló gonosz megjegyzéseik vannak.

Én kicsit talán visszahúzódobb vagyok, de igyekszem nyitni,mindig mosolyogni és kedvesnek lenni, úgy igazán a helyem még sem találom. Szerintetek ha új környezetbe kerülök,több barátot lesz lehetőségem találni? Úgy érzem jelenleg,hogy velem van a baj... kicsit komolyabb a jellemem talán nem vagyok elég vicces, de nem vagyok rossz társaság... szokásos dolgok érdekelnek, öltözködésben csinos igyekszem lenni, de meg van a saját stílusom, nem követem a divatot feltétlenül,és nem vagyok laza megjelenésű, sportcipő szóba se jöhet nálam, de nem vagyok kihívó sem.



2018. jan. 11. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az minden esetben jó döntés, ha megvan az igényed a változtatásra, az pedig mégjobb, ha ezt meg is léped. Eleinte nehéz. Igen. Ezen nincs mit szépíteni. Viszont látni fogod majd, hogy mennyire megéri, hogy el mertél indulni ezen az úton. Tapasztalatból (is) mondom neked, hogy meg fogod találni a hozzád illő embereket. Még ha neadjaIsten egy vagy két év is kellene hozzá. Sokkal jobban fogod magad érezni, amikor megtaláltad a hozzád illő baráti társaságot, amelyet nem ilyen sekélyes, felületes emberek alkotnak majd.
2018. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom érettebb vagy mint a társaságod volt. Nincs veled baj, egyáltalán nincs!

Nem kell beolvadni a tömegbe, nem kell uniformizálódni.

Maradj csak olyan amilyen vagy.

Sajnos a kordbéli emberkék általában olyanok mint amit leírtál.

Esetleg próbálj egy pár évvel idősebb társasághoz csatlakozni, ha sikerül.

Ha kérdésed van, írj nyugodtan priviben.

37/F

2018. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A környezeteddel van a gond, teljesen olyan vagyok mint azok akiket nem bírsz, de belátom, hogy nem ez kellene legyen a normális, és nem is érzem jól magam így, egyszerűen nem hiszem, hogy tudnék változni. Veled viszont semmi gond nincs, ne aggódj. :))
2018. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!