Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejtsem el teljesen?

Hogyan felejtsem el teljesen?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akivel korábban nagyon jóban voltunk. Sok dolgot megosztott velem, és én is sok dolgot elmeséltem neki, sokszor beszélgettünk munka után is. Pár éve már ismerem és egy nagyon kedves barátomnak tartottam. Néhány hónapja viszont el kezdett kerülni engem. Teljesen levegőnek nézett még köszönni sem akart, ha csak közeledtem az irodája felé (szomszéd szobában dolgozik) rögtön telefonálni kezdett, vagy valakivel beszélgetni. Meg akartam beszélni vele a helyzetet (sejtem, hogy mi volt a baja, egyébként semmi rosszat nem tettem), de teljesen elzárkózott. Ez kb két hétig tartott, majd újra beszélő viszonyba kerültünk, de messze nem voltunk olyan viszonyban mint korábban. Majd kért egy nagy szívességet tőlem, kölcsönt, amit vissza is fizetett. Nem is volt semmi gond, örültem is, hogy hozzám fordult, úgy gondoltam, hogy volt egy rossz időszak az életében és lassan visszatér minden a rendes kerékvágásba. Viszont ezt követően pár hétre megint teljesen elzárkózott. Most egy hónappal később megint beszélgetünk, de engem viszont már frusztrál a helyzet, nagyon rosszul esett, hogy ennyire tisztességtelenül viselkedett és inkább kerülöm, pl. ha látom, hogy megy kávézni, inkább megvárom, hogy végezzen és utána megyek én. Férfi létemre is eléggé megviselt a dolog, és

már eljutottam odáig, hogy erre nekem nincs szükségem, nem vagyok rá kíváncsi. A baj az, hogy mivel egymás melletti irodában dolgozunk, hallom a hangját, illetve sokszor eszembe jut munkán kívül is erről-arról (pl. hogy mennyire szereti ezt a csokit), majd ez elindít egy gondolatmenetet, hogy mennyire kétszínű, álszent, milyen tisztességtelenül viselkedett velem stb. Valószínűleg mivel korábban nagyon jóban voltunk, nagyon jó barátomnak tartottam, és mivel közvetlen kollégák vagyunk, minden nap találkozunk, nem tudok tőle "szabadulni". Elég szánalmasnak érzem így leírva XD

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit lehetne tenni?


2020. okt. 9. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen őszintén, szerelmes voltál / vagy belé?
2020. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, ezt le akartam írni, nem voltam/vagyok szerelmes belé, boldog párkapcsolatban élek.

Kevés embert engedek közel magamhoz, Ő egy volt közülük, ezért érintett ilyen rosszul a dolog.

2020. okt. 9. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóban voltam, de régen, csak tini korban, vagy huszonévesen, egy felnőttként az ember azt gondolná, hogy a másik fél megbeszéli problémáját ahelyett, hogy levegőnek nézne, kerülne vagy bármi.

Egyébként nem szomorú, nem lehangolt? (szomorúság sokaknál azt váltja ki, hogy ignorálják a külvilágot, ha ismerős jön, másfele néznek stb)..é.

2020. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Zárd ki!
2020. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én akkor kerülök így valakit amikor szerelmes leszek, de akkor nem kerek kölcsön

Nem értem a nőt.

28/n

2020. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!