Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki ilyet mondana...

Ha valaki ilyet mondana neked, akkor megszakítanád vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss internetes haverok vagyunk egy szerveren, de már 1x-2x elsütött olyan "viccet", (sajnos, nem nagyon emlékszem erre) hogy a legidiótább vagyok itt és használt valami "mocsok" szót mellé, de ezt mind humorizálva a társaság előtt. A mai napi humorra tisztán emlékszem. Jött egy új ember a szerverbe és ez a haverom rögtön azt mondta neki, hogy: "itt találhatsz szép lányokat, és különösen xy (az én nevemet leírta) nagyon bevállalós mindenre. *Röhögős emoji*"

Lehet, csak nekem esik rosszul, de úgy jött le ebből, hogy egy könnyűvérű ribizlinek hisz. Túldramatizálom? Szerintem elég visszafogott lány vagyok.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ti milyen esetben szakítotok meg haveri kapcsolatokat.



2020. okt. 11. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ez a "humorosnak hiszem magam, de közben csak sértő vagyok" tipikus esete. Ne vedd magadra.


A csávóval mondjuk tényleg nem beszélnék többet.

2020. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván tetszel annak, aki ezt írta rólad.
2020. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Miert kellene megszakitani a kapcsolatot? Eleg ha helyre teszed a fiukat es rászólhatsz, hogy normalisan beszélgessen. Ennyi.
2020. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2# ez a haver meleg. Nem hiszem, hogy tetszem neki.
2020. okt. 11. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a humora, az én haveri társaságom is mindig ilyeneket meg ennél durvábbakat lő, nem nagyon vannak tabuk és úgy vagyunk vele, hogy amíg poénként mond valaki valamit addig nem sértődünk be semmin. De persze emberenként eltérő az ingerküszöb. Ha úgy látod a többi ember nevet a poénokon, akkor ez nem a te társaságod, keress lightosabbat. Ha ők sem nevetnek, akkor viszont az a srác a kakukktojás és így nyugodtan mondhatod nekik, hogy zavar a dolog.
2020. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, ilyeneken nem nevetnek egyáltalán. Köszi a választ.
2020. okt. 12. 07:05
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

#2:

Ez a baromság honnan a göthös gödörből jövő ölőhőből jött nektek, hogy ha valaki szándékosan egy seggarc valakivel, akkor az azért van, mert tetszik neki az illető?

2020. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7# göthös gödörből jövő ölőhőből jött


Ezen felsírtam :D

2020. okt. 16. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
úgy tényleg elég gáz, hogy mások nem nevetnek... nehogy az új ember tényleg komolyan vegye a dolgot... az a helyzet, hogy bizonyos társaságokban tényleg meg ez a szétszekálás, de ha egy társaságban csak egy valaki nyomatja ráadásul egy személlyel szemben, az gáz. nem kell megszakítani a kapcsolatot, de azért elő venném a srácot, hogy fejezze már be, mert nem vicces, hanem idegesítő, és csak rontja az imidzsedet.
2020. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha valaki ilyent mond és komolyan gondolja, arról azt gondolnám hogy önelégült, provokatív és kétszínű, de az ilyen "poénokhoz" nem értek.

Fontos hogy a társaságban ennek ki a forrása. Ha egy trendi pö(5 ilyesmivel sokat henceg, akkor nem érdemli meg a figyelmet és nem éri meg hogy téged ismerjen.

Ennek nincs sok köze ahhoz hogy te ki vagy, csak ahhoz hogy gyengébb vagy és megtehetik veled.

Egyébként hol találsz te még magyar internetes társaságot?

2020. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!