Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátkozni olyanokk...

Hol tudnék barátkozni olyanokkal akik ugyanúgy vonzódnak az irodalom, a filmek és a művészetek iránt?

Figyelt kérdés

Sajnos a legtöbb korabeli lányt a bulizás a vásárlás és társai vonz , egyedül meg nem nagyon van bátorságom ilyen irodalmi estekre vagy ilyesmikre menni, van valaki még hasonlóan így?:)


20L


2015. okt. 2. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok lány, sőt, még az sem biztos, hogy "ugyanúgy" vonz az irodalom stb., viszont megpróbálkozhatunk egy barátkozással, hisz valószínűleg hasonló az érdeklődési körünk valamelyest.
2015. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is pont ilyen problémám van. Ne aggódj, nem vagy egyedül. :) 17L
2015. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok bulizós. Olvasni szeretek, a filmeket is szeretem.
2015. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az irodalom- és filmművészetért én is rajongok, azonban férfi vagyok. Lányok közül valóban elég kevesen érdeklődnek az efféle szórakozás és önfejlesztés iránt, sajnos. Remélem azért hamarosan írni fog ide egy jövendőbeli barátnőd, hátha egymásra találtok. :)
2015. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vonzódom ezekhez, bár én már "kicsit" idősebb vagyok :)
2015. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szívesen barátkoznék olyan lányokkal, akik gondolkoztak már azon, hogy odaát, ahová az erdőn kell keresztülvergődni, vajon miért nincsenek egyáltalán semmiféle könyvek. Az sem baj, ha kicsit kilógsz a sorból, kicsire nem adunk. Azonban kicsit már idősebb vagyok, de szívesen beszélgetek bárkivel aki értelmes és vannak gondolatai. 33/F
2015. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ilyen típusú lány vagyok, írtam. :)
2015. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!