Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kihasználnak a barátaim?

Kihasználnak a barátaim?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam meg a jogsimat, talán másfél hónapja. És azóta úgy érzem én furikázok el mindenkit ide oda. Most is hívott egyik barátnőm, hogy be kell mennie sürgősen valami papírt elintézni a városban és már nincs úgy busza. Fogalmam sincs, hogyan reagáljak az ilyen kérésekre mert szeretem a barátaimat és ha nem számítana az üzemanyag ára akkor kérdés nélkül elvinném őket de hát ez sajnos nem így van, pénzt kérni egy fuvarért a barátaimtól meg nincs pofám. Szerintetek mit kéne mondanom az ilyen felkérésekre?

2020. okt. 20. 10:25
1 2
 11/14 TR75 ***** válasza:
Egyszer-kétszer elmegy, hogy ingyen beviszed őket a városba. De nem várhatják el, hogy mindig így legyen.
2020. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak az üzemanyagról van szó, hanem az autód is kopik. Olaj/hűtővíz, maga az egész kocsi használódik. Ne csak az üzemanyagra gondolj.
2020. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mond azt h elcihetlek de tankolni kéne nekem meg most nincs rá keret.
2020. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Annyit írj időközönként vissza: "Sajnos most nem jó, ma nem tudok segíteni, ezt most magadnak kell megoldanod."
2020. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!