Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmmel összevesztem, már...

Barátnőmmel összevesztem, már 2 hónapja. Osztálytársak is vagyunk. Most mindenkit ellenem fordít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régóta voltunk barátnők. Összevesztünk, és a közös barátainkat most ellenem fordította. Jó, tudom, hogy ők nem is voltak barátok, de akkor is rossz. Nem azt mondom, hogy egyedül vagyok, de rosszul esik, hogy akiket igaz barátomnak gondoltam, most kerülnek. Ráadásul nem tudom, miket mondhatott nekik rólam, meg sem tudom védeni magam. Megpróbáltam rákérdezni, pl.egyik "barátnőmet" megkérdeztem mi a baj, valami rosszat mondtam, vagy tettem, de azt mondta semmi. Viszont kerüli a társaságom.
2020. okt. 20. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz úgy harcolni, hogy nem tudod mi ellen küzdesz. Sajnálom!

Legyél türelmes, a többiek távolságtartása oldódni fog, majd elmúlik.

Addig mindenkivel legyél kedves, és segítőkész, mutasd meg milyen jó fej vagy, de ne színészkedj.

Akármit is pletykált a barátnőd, Te a magatartásoddal bizonyítsd az ellenkezőjét.

Egy idő után az osztálytársaid saját tapasztalataiknak fognak hinni, és megkérdőjelezik a pletyka igazságát.


Sok sikert! Szorítok! :-)


(én is voltam számkivetett)

2020. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lett volna leírni, hogy mi miatt vesztetek össze. Illetve, hogy te hogyan látod a dolgot és a barátnőd hogyan mondaná el ugyanezt a történetet.
2020. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá magasról.. Annyira igaz, amit #1-es írt, ha nem viselkedsz másként a többiekkel, akkor bármit is mondott, egész egyszerűen ő válik hiteltelenné. Miért vesztetek össze?
2020. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Házi nyúlra nem lövünk. Alapszabály. Nem tartottad be, sucks to be you 🤷‍♂️
2020. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es: Én is lány vagyok. Nem úgy barátnő, ahogy Te gondolod.
2020. okt. 20. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne küzdj. Most érj el sikereket,és had irigykedjenek,mert az érzések,és gondolatmenetek amiket táplálnak nem viszi őket sehova,míg a te pozitiv gondolatmeneted sikerre visz. Baromi rossz erzes,mikor az ellenfeleid,konkurenciádat sikeresnek látod....
2020. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket hagyd ott ne segíts nekik a suliba énis számkivetett vagyok mert nem vagyok egoista meg rossz tanuló
2021. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem küzdöttem. Pár hónap múlva ők maguk jöttek hozzám bocsánatot kérni, maguk jöttek rá, hogy alaptalanak voltak a rólam terjesztett pletykák, és tulajdonképpen aki áskálódott a hátam mögött, a többieket is csúnyán becsapta, kibeszélte őket. Sokáig nem tudtam megbocsájtani, nem is mentem velük, hiába hívtak. De láttam rajtuk, hogy tényleg megbánták, és értékeltem azt, hogy bocsánatot kértek, így adtam nekik még egy esélyt. Most jól elvagyunk, de az a baj, hogy bizalmatlan vagyok. Bennem maradt a tüske, mert hónapokig fájt a szívem emiatt. És mivel bizalmatlan vagyok, nem is engedem őket olyan közel magamhoz, mint azelőtt, nem mondok el mindent a magánéletemről. Eljárunk szórakozni, sétálgatni, nevetünk sokat, de részemről ennyi.

Majd meglátjuk mit hoz a jövő.

2021. máj. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!