Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Angliában az élet önmagad...

Angliában az élet önmagad elnyomásáról szól?

Figyelt kérdés
Nagyon szigorú társas szabályokat követnek angolul, megvan, hogy mit szabad tenni meg mit nem? Nem lehetsz önmagad? Nem mutathatsz ki erős érzelmeket más emberek előtt, munkahelyen stb?
2020. okt. 27. 13:04
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Követnek az angolok...
2020. okt. 27. 13:05
 2/37 anonim ***** válasza:
82%

Angliában élek és nem értem, miről írsz.

Semmilyen formában nem vagyok elnyomva vagy szabályokhoz kötve (legalábbis nem ilyenekhez), sokkal inkább lehetek önmagam, mint Magyarországon és a sok magyarral ellentétben itt senkit nem néznek le azért, ha nyíltabban vállalja az érzelmeit. Tapasztalataim szerint az angolok jóval érzelmesebbek, mint a magyarok, persze kivétel mindenhol van.

2020. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg pont Anglia az a hely, ahol bátran "felvállalhatod magad" (Mo.-hoz képest).
2020. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
22%
Magyarországot nagyon leépítették az elmúlt 10 évben.Nem érdemes visszajönni.
2020. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem nagyon látok például szerelmes párokat kézen fogva sétálni, de csókolózni sem. Legalábbis Spanyolországhoz képest biztos sokkal ritkábban.
2020. okt. 27. 13:17
 6/37 anonim ***** válasza:
73%

#5

Én mindkettőt csinálom az angol párommal, ahogyan sokan mások is, de ha te ez alapján ítéled meg az embereket, akkor nagyon tévúton jársz.

2020. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%

Angliában éltem 12 évig, 5évvel ezelőttig. Nem vendégmunkásként, hanem házasságban.

Ami tény, hogy az IGAZI angol roppant udvarias, de valójában nem vegyül a betelepülőkkel, igazából le is nézi őket, még ha ezt neked nem is fogja kimondani. Különösen igaz ez a Kelet-európaiakra.

Hogy neked mennyire lesznek sikeresek a társaskapcsolataid, az attól is függ, hogy milyen munkát végzel és milyen társaságba csöppensz, mert Anglia már nagyon felhígult.

2020. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
36%
7. úgy írod mintha ma Magyarország az idegen szeretetérõl lenne híres.
2020. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

3


Én gyakran kerültem olyan helyzetben, hogy úgy viselkedtem mint otthon (és otthon normálisnak volt tekintve) és azt vettem észre, hogy az angolok összevont szemöldökkel, helyenként kivörösödve (a méregtől) néztek.


Nagyon frusztrált fajnak tűnik, hamar kizökkennek. Ezért gondoltam, hogy ez a frusztráció a tradicionális, konzervatív érzelmi elnyomásuknak tudható be, esetleg a folyamatos depressziós időjárásuknak.

2020. okt. 27. 13:28
 10/37 A kérdező kommentje:

8


Reflexből mindenre Magyarországgal tromfolsz?

2020. okt. 27. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!