Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél másképpen, ha újra...

Mit tennél másképpen, ha újra 18 éves lennél?

Figyelt kérdés
(emlékeznél arra, ami azóta történt, de ugyanabban az élethelyzetben lennél mint akkor)

2020. aug. 21. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Nem változtatnék semmit
Változtatnék (ez esetben írd meg kommebtben, hogy mit)
33 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben nem azt a területet választanám, amiben vesződök ma is.
2020. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok, mint az első válaszoló. Más területet választanék, és ami még fontosabb, időben megpróbálnám rendbehozni magamat mentálisan (gondolok itt a megfelelési kényszerre és hasonló destruktív dolgokra). Továbbá sokkal többet foglalkoznék a magánéletemmel, nem várnàm meg, amíg elszalad mellettem az élet.
2020. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Többet tanulnék,megválogatnám okosabban kivel állok szóba.Bátrabb lennék és többet lennék azokkal akik valóban megérdemelték.
2020. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal lapátra tenném az akkori barátnőmet, hogy ne menjen rá még három évem, az egyetemi tanulmányaim és az egészségem egy része a halálraítélt kapcsolatra. A sportot erőltetném jobban. Az akkori csapatomból eligazolnék, hogy egyetem mellett is tudjak edzeni rendesen. A többi már menne viszonylag normális kerékvágásban. Másik szakmát, karriert nem választanék.
2020. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Más, könnyebb szakot választottam volna egyetemen, amit el is tudtam volna végezni. Akkoriban még jócskán benne voltunk a nyakló nélküli diplomagyártásban és voltak olyan büfészakok, amik mára megszűntek, pedig azok lettek volna jók nekem. A diplomás ismerőseim még a leginkább hasztalan papírokkal is jó karriert futottak be: világéletükben csak irodában dolgoztak, általában olyan beosztásban, aminek semmi köze a végzettségükhöz, mostanra már jól keresnek és a kutyát sem érdekli, hogy fingfestés vagy szarpasszírozás szakon végeztek-e, mert egy évtizednél is több gyakorlatuk van azon a területen, amiben dolgoznak.
2020. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindent.
2020. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Többet szexelnék.
2020. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Kitanulnek valami normálisabb szakmát. Üldözném a nőket, 15-16 éveseket leginkább.
2020. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék egyetemre, vagyis nem arra, amire mentem.
2020. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Illetve kicsit bátrabb lennék...
2020. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!