Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, h ez rosszul esik?

Normális, h ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

Most beteg vagyok, nem vagyok suliban. Kikaptuk a már korábban megírt matekdogákat, most ez elég rosszul sikerült és ezt doga után közöltem a legjobb barátommal is hogy szerintem nekem most nem lett olyan jó. A dogaíráskor a tanár az enyémet magánál tartotta mivel nem voltam ott és a legjobb barátom odament hozzá óra után megkérdezni, hogy nekem hanyas lett. Ezt viszont nem a legjobb barátomtól tudom hanem egy másik osztálytársunktól, aki a jegyem is tudta, a legjobb barátom mondta el neki hogy megtudta hogy én most alulteljesítettem. Nem értem, hogy az állítólagos barátom miért nem nekem mondta el a jegyem, egy szóval sem említette, hogy megnézte, de egy 6 fős baráti társaságnak meg elmondta. Ráadásul ez a megtudta, hogy alulteljesítettem, olyan volt mintha nem mondtam volna neki pedig mondtam hogy nekem rosszabbul sikerült. Tudom hogy ez csak egy jegy

..de valahogy az eset árulkodik a személyiségekről.

.



2020. okt. 28. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Most nem őszi szünet van?
2020. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs
2020. okt. 29. 05:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most meglepődtem, nálatok hogy-hogy nincs?

Én biztos írnék annak a barátomnak, hogy miért nem neked mondta el a jegyet és miért fecsegi ki másoknak. Persze, nem államtitok, de ha igaz barát lenne, akkor lenne benne annyi együttérzés, hogy ilyet nem dobol.

Gyógyulj meg mihamarabb!

2020. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!