Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt most nem tudom hova...

Ezt most nem tudom hova rakni. Szerintetek ez micsoda?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit a nyári diákmelóban ismertem meg, tök hamar összebarátkoztunk, meg minden, aztán most az utóbbi időben nagyon megváltozott: nem keres szinte senkit, alig van a barátaival.

Hétfőre szerveztünk egy találkozót. Ha én nem írtam volna neki, akkor ő nem írt volna, hogy mikor és hol találkozzunk.

Péntekre átraktuk, az az tegnapra, de nem keresett, egésznap arra vártam, hogy direkt ő keressen.. Insta sztorijában láttam 2 csajjal volt mekizni, mondom az komoly. Majdnem írtam neki 1-2 cifra mondatot.

Miért csinálja ezt? Miért nem ír? Nem vagyok rátapadva, nagyon maximum havonta 2x beszélünk, akkor is én keresem, pedig mennyire mondogatta, hogy majd eljárunk közösen edzeni meg találkozgatunk stbstb..

Kicsit hosszú lett, elnézést emiatt!



2020. okt. 31. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem bunkosagbol kerdezem... De mit nem ertesz ezen? :/
2020. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, azt nem értem, hogy miért mondja, hogy én milyen jó barátja vagyok, meg hogy mennyire akar találkozni és várja már, közbe pedig semmi mikor odajutunk. :/
2020. okt. 31. 01:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom tenyleg... De az is valasz, ha nincs valasz. Pontosabban, itt nincs kereses. Csak fogadd el, hogy nincs parhuzamban az, amit mond, azzal, amit tesz. Tehat nem oszinte. Nem te vagy a hibas, ne gyotrodj.
2020. okt. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Gondolkoztam azon is, hogy felhívom, hogy ezt miért csinálja, de van egy olyan érzésem, hogy fel sem venné, nemhogy megbeszélné velem..

2020. okt. 31. 01:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne alazd meg magad a hivassal...
2020. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben.

A legjobb amit tehetek, hogy szó nélkül elengedem?

2020. okt. 31. 01:30
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Bezony! De amugy o engedett el teged. Ne pazarolj ra tobb idot, hiusagot, buszkeseget, engedd el. Mekizzen a csajokkal csak tovabb, nyugi, abban sincs semmi erzelem. Talan meg meg is hivtak :) Ezt az en idomben ugy hivtak, himringyo :)
2020. okt. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A sracoknal ez nem ugy megy, hogy öribarid lesz es onnanstol veled jar wc re is.


Ö extrovertnek tünik, nem kötödik le egy egyénhez, hanem mikor kivel érzi jol magàt, ugy amblokk bárkivel. Nincs szüksége egynél lehorgonyozni. Zajlik körülötte az élet

2020. okt. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem keresi a társaságod, még akkor sem, amikor megbeszélt program van.. Csak hiteget, mert nem meri megmondani, hogy bocsi, mégsem. Nem őszinte veled, rád szervez programok terén.

Én nagyon nem keresném egy ilyen emberke társaságát.

2020. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Akkor hagyom, sajnos tényleg nem érdemli meg így, hogy foglalkozzak vele. :/

2020. okt. 31. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!