Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 3as barátságban lehet...

Egy 3as barátságban lehet olyan hogy külön is talizunk?

Figyelt kérdés
Eddig mindig egyszerre taliztunk, de lehet olyant hogy csak az egyik tagot hívom el talizni és a 3.at nem?

2020. nov. 1. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Én ezért nem kedvelem a hármas barátságokat,de mind1
2020. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hosszú távon sértődés lesz belőle, lesznek külön emlékek, amire a másik irigykedni fog. nem túl jók a hármas barátságok, főleg, ha van benne másik nemű is
2020. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de csak úgy, hogy a harmadik is tudjon róla és ne akarjon benne részt venni.

Pl. szervezhetsz uszodaprogramot és ha a harmadik nem tud úszni, nem lesz benne rossz érzés, ha mondjátok neki, hogy mentek.

Egyébként te mit szólnál, ha a másik kettő külön programokat csinálna a te kihagyásoddal?

2020. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A hármas barátságot ezért nem szerettem én sem soha.
2020. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is ilyen hármas barátságban vagyok lassan másfél éve és mi is szoktunk külön találkozni, de szinte minden ilyen barátságban kialakul egy kettes kicsit szorosabb barátság. De inkább hárman találkoztatok vagy legalábbis tudjon a másik róla ha kihagyjátok
2020. nov. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!