Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen programot tudtok...

Milyen programot tudtok ajánlani ilyen időben (korona+novemberi hideg), egy haverság újrakezdésére ? Rég találkoztunk, nem sok mindent tudunk még átbeszélni.

Figyelt kérdés

Egy volt osztálytársammal újra szeretnék kicsit haverkodni, mert amikor egy suliba jártunk kijöttünk egymással, de már 3 éve nem találkoztunk.

Ráírtam, dumáltunk pár szót, de nem vagyunk nagy facebook függők, ezért nem lógunk ott sok időt.

Ezért nem is beszéltünk ott sokat.


Gondoltam elhívnám valahova, de a közelben nincs is semmi, meghát hideg is van, és olyan rég találkoztunk, hogy nem is tudom mit mondjak neki.


Nem vagyok nagy bulizós, a szórakozó helyeket nemigen bírom, és nem vagyok iszákos sem :D


Van valami ötletetek ?



2020. nov. 4. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem hívod el magadhoz? Előtte bevásárolsz egy kicsit, hogy vendégül tudd látni és otthon azért sokkal egyszerűbb és kötetlenebb az ember, mint máshol.
2020. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélném vele, hogy amikor szép tiszta idő lesz, csináltok egy könnyed kirándulást valahova a környékre. Akár egy közös kerékpár túra, nem megerőltető módon, akár egy közeli turista-központba, történelmi nevezetességű helyre. Persze ha van a közeletekben ilyesmi. Ha Pesten éltek, akkor is körbe lehet járni néhány ilyen helyet, közben valahol megebédeltek, lehet dumcsizni a régi emlékeket előhozni, és a mindketten a jövőtökről való elképzeléseket átbeszélni.

Jelenleg mit csináltok, és a napi elfoglaltságba hogyan tudjátok beilleszteni a további személyes találkozókat... azért jó közben mozogni, és nem egy helyben ülni, mert akkor az éppen látott dolgokra való odafigyelés, kitérés, talán csökkenti a kezdeti akadozó beszélgetést.

2020. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!