Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a haverom...

Mit csináljak ha a haverom nagyon idegesítő?

Figyelt kérdés

mindenki kint játszik akkor is otthon kell maradnia mert meleg van + elárulta az anyjának hogy cigizek és van e cigim(tudom nem jó dolog annyira...) Mert ő nem árulja el soha senkinek+kihasznál eléggé+nagyon hülyeségeket beszél mond (pl nem volt jó a biciklim és elromlott akkor az volt hogy már nem akarunk használatát venni és én BMX et akarok erre mondja hogy az nem jó meg hülyeség erre ő akar venni egyet mert az milyen jó ha még én mondom akkor nem jó+ ha megsértem az igazsággal... Akkor kb utál + ha meg ő rá kell várni órákat akkor én meg maradjak szent és ne utáljam+ ha együtt vagyunk akkor is telózik folyton


Mit csináljak nagyon unom már hogy ilyen.. de meg nem lehet vele beszélni hanyagoljam el hogy pl ne vegyem fel a telefonját hanem nyomjam ki??? MIT CSINÁLJAK ha nem akarom azért elveszíteni


Ui: bocs a helyesírásért, fogalmazásért.



2020. júl. 21. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tudasd vele hogy ez így nincs rendjén, ha tovább is csinálja akkor lehetőleg keress más barátokat mert ez így toxic. Ha erre nincs lehetőséged, akkor kicsit hanyagoldd vagy valami, vegye észre magát...
2020. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!