Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek elsülhet jól ez...

Szerintetek elsülhet jól ez az ötlete?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy így baráti körben már régóta van szó róla, hogy egy kis összejövetelt összehozunk, a barátaimmal (vagy akár vadbarom brigádnak is nevezhetjük őked, mert kissé azok is). Na az érdekes rész a fél regénnyi irományomban ott kezdődik, hogy a szeretett, és mélyen tisztelt Dávid kitalálta, sőt már meg is beszélte a kistesójával, hogy elhozza azt a kis gyerekautót, hogy viccból egymást "távirányithassuk". Nekem ez elég fura ötletnek tűnik. Mármint gondolom nem ijen terhelésre van egy ijen tervezve. Most az egy dolog, hogy mi van ráírva mint max terhelhetőség, de arra tudtommal bőven rászámolnak. Szerintetek kb a kérdés alján linkelt darabhoz hasonló max mennyit bírhat el? Nem baj ha nagyon lassú, csak induljon el azt mondja.

[link]


Ui: Telefonról írtam, úgyhogy a helyesírási hibákat kérem nézzétek el nekem. Az értelmes válaszokra igyekszek minnél hamarabb reagálni, és nyomni a zöld pipát.



#ötlet #súly #buli #kocsi #Gyerek kocsi
2020. nov. 4. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog elindulni
2020. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd húzzátok egymást madzaggal töki
2020. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az még szerintem a jobb lenne, mintha valami tönkre is menne benne. De ha rajta múlik, akkor a dombon is legurítja, hogy menjen.
2020. nov. 5. 10:57
 4/4 anonim válasza:
Nem fog elindulni. Baja szerintem nem lesz ha csak nem láthatóan eltöritek.
2020. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!