Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes lehetett belém,...

Szerelmes lehetett belém, csak nem vettem észre?

Figyelt kérdés

Összekaptunk a legjobb fiú barátommal, mikor elküldtem, sírt, másnap reggel rajtam veszekedett egy másik ismerősével. Előtte egyébként nagyon jóban voltunk, néha mikor úgy éreztem, hogy hanyagol, akkor voltak elkeseredős pillanataim, de mikor látta, mindig próbált vigasztalni, hogy mondott valami dicséretet vagy mondta hogy maradjak kint beszélgetni, tehát ha látta hogy rosszul vagyok törődött velem. Önbizalomhiányos voltam és nagyon jól esett hogy ő vokt az 1. aki magától jött oda hozzám barátkozni. Most hogy összevesztünk egyik haverja mondta hogy gondoljam át mert látszik hogy ez a srác szeret engem. Nem tudom, hogy ez a szeret olyan baráti szeretés vagy más? Szerintetek?



19/L



2020. nov. 4. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Baráti szeretet
Szerelem
21 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Beléd van esve, te meg friendzone-ba raktad.
2020. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Esélyes.

Kérdezd meg!

2020. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!