Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik 3as barátság?

Szerintetek létezik 3as barátság?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szeretném azt hinni, hogy igen, de sajnos még nem tapasztaltam. Az iskolás évek kifejezetten rosszak voltak ilyen téren.
2020. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Rövidtávon legfeljebb. Soha nem láttam jövőjét az ilyen kapcsolatoknak, sajnos hamar kiütközik a hanyagolás, a féltékenység, így hármas kapcsolatban a gyenge láncszem rövidesen elfúja a gyertyát, amit eddig tartott a másik kettőnek.
2020. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A miénk 17 éve töretlen.
2020. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos azt tapasztaltam eddig, hogy nem. Az egyik fél valahogy mindig háttérbe szorul. Nekem középiskolában volt ilyen, hogy 2 lánnyal jó volt a barátságunk, de hosszú távon nem tudott működni. Hol én szorultam háttérbe, hol a második, hol a harmadik. Főleg akkor probléma ez, ha az egyik fél olyan típus, akkor birtokló, féltékeny természet és úgy érzi, hogy a másik kettő jobban kijön egymással ő pedig háttérbe van szorulva. Van, akit nem zavar ez, mert amíg a másik kettő el van keres magának más társaságot vagy egyszerűen nem féltékeny típus és nem zavarja. Viszont van akit nagyon zavar és mélységesen megbantódik, megsértődik ha a másik kettő most jobban el van.
2020. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
73%
Mi is hárman vagyunk legjobb barátnők. Nálunk tökéletesen működik. Én és az egyik barátnőm vagyunk a "bolondok", állandóan röhögünk, a harmadikunk meg azon nevet, hogy milyen hülyeséget csináltunk. A másik barátnőmmel a "szeretetre vágyók" kategóriát képviseljük, vele folyton beszélgetünk és bevonjuk a harmadikunkat, aki velünk is képes megőrizni a jókedvét, így feldobja a beszélgetést. Ők pedig együtt a "kreatív" csapat, mindig rajzolnak nekem, egymásnak. Együtt pedig általában átcsapunk a "VIGYÁZAT ŐRÜLTEK!" fázisba és nem lehet minket leállítani. Számunkra természetes, hogy a mindenkinek megvan a közös témája mindenkivel, de mindig figyelünk arra is, aki éppen nincs a téma velejében. Viszont azt is tudjuk, hogy együtt vagyunk a legjobb csapat. Ha valaki kiesne, kibillenne az egyensúly és a maradék két fél barátsága is nagyon megromlana. Kiegészítjük egymást és vigyázunk, hogy ne érje bánat a barátságunk miatt, egyikünket se.
2020. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valameddig mindenképp működik, de én ahány hármas barátságban voltam eddig, valaki előbb-utóbb mindig kiesett. Középiskolában volt az osztályomban egy, abból én szorultam ki, idővel változtak az érdeklődési köreink, én találtam más barátokat, ők ketten pedig elvileg még azóta is összejárogatnak. Volt egy másik középiskolai hármas barátságom is, két másik emberrel az évfolyamról, az egész sokáig megmaradt, érettségi után is tartottuk a kapcsolatot egy darabig, de egyetemista korunkban az egyikük autóbalesetben meghalt, a másikkal meg egy idő után szétsodródtunk, nem voltak már úgy közös dolgaink. Huszonéves korom elején volt egy hármas barátságom két emberrel, évekig együtt szilvesztereztünk minden évben, de aztán az egyikük valahogy lemorzsolódott, talált más embereket más érdeklődési körökkel. A másikkal még sokáig jóban voltunk, éltünk is együtt egy darabig, de aztán lett párkapcsolata, és elkezdett hanyagolni engem és a többi barátját is, úgyhogy már nem vagyunk annyira jóban, mint régen, de néha egymás eszébe jutunk és váltunk pár sort Messengeren.
2021. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem, ha igen, akkor is nagyon ritkán. Az egyik mindig kiszorul (nem feltétlen mindig ugyan az). Vagy a másik kettő kibeszéli a harmadikat. Áhhh...
2021. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tudom egy kicsit későn de van. En es a legjobb barátnőim kb. 2 eves korunk óta ismerjük egymást. Lehet az rásegít hogy ikrek, de ők egy mas legjobb barátnőinek is tekintik egymást. De az apukamnak is mindig 3-as barátságai voltak, es az osztályomban is van több ilyen
2021. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

is-is

volt már tapasztalatom a rosszban, de jóban is

2021. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igen létezik ,csak nehéz fenntartani,

Én és a barátnőim 8 éve vagyunk 3-an legjobb barátok. A barátságunk sok hullámvölgyön ment keresztül. Voltak nehéz idők. Pl. Volt,hogy az egyik úgy érezte jobban kijön a másikkal és nem kell a harmadik. Volt,hogy az egyik féltékeny lett a másikra. De tuléltük. A barátságunk erősebb mint valaha. Csak el kell oszlatni a kétségeket,meg kell mindent beszélni és persze megfelelő embereket kell találni ;)

2021. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!