Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik ilyen barátság egyálta...

Létezik ilyen barátság egyáltalán?

Figyelt kérdés

Hogy tök mindegy milyen anyagi helyzetem van, hogy az életben jól vagy rosszul állsz, ott van a másik, szívesen segít és beszél veled?


Hogy nem számít, hogy munkanélküli lettél, vagy sem, de örömmel segít?


Nem érdekli ha nem az ő szakállára dolgozol, vagy segítesz valakinek?


Vagy biliben van a kezem nagyon?



2020. jún. 13. 21:01
 1/4 anonim válasza:
87%

Amit leírtál az a feltétlen szeretet, és ez nagyon ritka a világon (sajnos). Ezek az emberek téged szeretnek nem pedig a javaidat(pénzed miatt), rosszul/jól élsz, nem feltétel nekik a bőrszíned, szexualitásod stb... Ők a tulajdonságaid alapján értékelnek, és szeretnek meg.

Van ilyen, de tényleg NAGYON ritka.

2020. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Miért ne létezne?
2020. jún. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Volt egy barátom,a legigazabb ember, akivel valaha is találkoztam.Első perctől kezdve mindenben mellettem állt,nem érdekelte mim van,hanem mint embert nézett. Segített mindenben, de tényleg mindenben, igaz én is neki. Ideális és szép barátság volt,de olyan dolog robbantotta,ami nem kivédhető.

Mikor szerelmes lett egy nála idősebb emberbe,akkor szinte mindenkivel megszakított minden kapcsolatot.

Családjával,kollégákkal szinte teljesen.Velem egy ideig még találkozott,hetente, kéthetente egyszer-egyszer, de ma már ott tartunk, hogy pár naponta odalök a Facebokkon annyit,hogy : Szia,hogy vagy ?

Ez nekem nagyon rosszuk esik, főleg , mert tudom,hogy az idősebb párja kisajátítja magának és lelkileg elnyomja.

De a saját élete, nem szólok bele, igaz, nem is tudnék....

2020. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
most nem vagyok biztos benne, hogy igaz barátot keresel, vagy csak valakit, akinek kisírhatod magad, kihúz a szrból (mert asszem éppen nincs munkád), aztán ott is hagyod első lendülettel, nehogymár neked is kelljen valamit teljesíteni kölcsönösen?
2020. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!