Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik férfi és...

Szerintetek létezik férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés

Persze tudom hogy vannak, de nem érez mindig többet az egyik fél?

Én úgy vettem észre, hogy inkább a nők csak barátságot akarnak, a férfiak meg reménykednek.



2020. jún. 24. 10:34
1 2
 1/20 MancsWolf ***** válasza:
71%

Létezik. Tapasztalat. És nem érzek semmi többet, boldog párkapcsolatban élek, és másik fél is egyébként.


F

2020. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom te véletlenül pont nő vagy, ez meg a "férfiak a farkukkal gondolkodnak" típusú, általánosító, degradáló kérdés. Ne tévedj: nem így van. Képesek vagyunk erekció nélkül is, tiszta érzelemből, barátként tekinteni rátok.
2020. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen létezik.
2020. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nektek nem voltak még lányhaverjaitok, miközben nekik és nektek is volt párkapcsolata?

Mintha valami kő alatt élnének egyesek.

2020. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Létezik. Mivel nekem van.

Mindkettőnknek van párkapcsolata. De amikor nem volt, akkor se akartunk mást egymástól. Nem vonzódunk egymáshoz külsőleg. De nagyon sok minden van, ami érdekel mindkettőnket és másokat nem. És nagyon sok közös emlék összeköt minket.

Iskolás korunktól ismerjük egymást, talán ezért is olyan, mint egy tesó, és nem is gondolunk olyanra, hogy valami lehetne köztünk.

Ez már több, mint 20 éves barátság, szóval az idő bebizonyította, hogy jó barát.

2020. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, milyen barátsági szintre gondol a kérdező...


Számtalan férfi barátom van, akik egyetemista korunk óta a szoros baráti körbe tartoznak. Barátnőim férjei lettek sok-sok évvel ezelőtt sokan.


30++ év után már nem valószínű, hogy bekavar bármi érzelmi többlet, mint barátság. :)

2020. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lehetne? Csak mert vonzódsz egy adott nemhez az nem azt jelenti, hogy annak minden egyes tagjához. Ezen logika szerint biszexként senkivel sem barátkozhatnék.
2020. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
34%
Létezik, meg nem is :D Ez így furán hangzik, de nekem pl a legjobb barátom lett a férjem. 11 év után jöttünk össze. Nekem mindig bejött még az elején próbálkoztam nála, de ő nem akart többet. Nagyon jó barátok lettünk. Neki is lett kapcsolata nekem is. Továbbra is heti szinten taliztunk. Aztán egyikünknek sem jött össze a kapcsolat és egyszercsak radöbbentün, hogy nekünk együtt kell lennünk. Most várjuk az elsô babát. Szóval ebből nem lett fiú-lány barátság, de pl az öccse a másik legjobb barátom, meg még van másik 4 srác akivel tizen éve nagyon jó barátok vagyunk. Ők olyan nekem mint a tesók. És soha egyik sem próbálkozott be, nem reménykedett semmiben :D Igazából barátnőim nincsenek is. A lánybúcsúmon is csak ketten voltunk a nővéremmel, mert az összes barátom a férjem legénybúcsujára ment (persze ők az ő barátai is) :D
2020. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
68%
Nagyon is létezik!
2020. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Létezik.Nekem is van.Szerintem nálam lehet azért alakult ki mert csak szimpatikus volt belsőleg az illető,külsőleg nem tetszett,és nem vonzódtam hozzá.Nem tudom hogy ez általános-e.
2020. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!