Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Zavar ha a barátom a barátaiva...

Zavar ha a barátom a barátaival van?

Figyelt kérdés
Bekerült egy társaságba ahol vannak nagyon fullos csajok is, drogoznak többen is onnan. Félek hogy otthagy valami jobb csajért akit ott ismer meg, vagy hogy elkallódik. Visszajelzések alapján szép vagyok és jo az alakom. Hogy győzzem ezt le?
2020. nov. 8. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer valahogy utalj neki rá, hogy te is elmennél vele 1x abba a társaságba. Ha nagyon nagyon nem akarja és ellenkezik, akkor elég gyanús, hogy nem jó dolgok történnek ott.
2020. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Megértelek én sem örülnék neki. Főleg a drogos társaság miatt. Esetleg mondd el neki, hogy téged zavar, hogy ezzel a bandával lóg.
2020. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, aztmondta hogy ő nem csinál ilyet és az az 1 srác akivel lóg ő normális szóval ne aggódjak. De sokszor ott a többi is..
2020. nov. 8. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
10%
Ez természetes, egy lány se szereti, ha a barátja a haverjaival lóg.
2020. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!