Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy srác pár napja rácsapot...

Ha egy srác pár napja rácsapott a fenekemre suliban, most pedig ilyenek îrogat, azt hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Van egy srác haverom, vagy valami olyasmi, múlt héten rácsapott a fenekemre csak úgy, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. A héten már nem járunk suliba úgyhogy személyesen nem találkoztunk, viszont ma küldött egy Gif-et egy kerek fenekű nőről és azt írta hozzá hogy "fogtam én már ilyen púzót"... Erre nem írtam már neki semmit.


Régebben nem viselkedett így, szerintetek mit kezdjek vele?


17



2020. nov. 11. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
"Tesó, hagyd abba, mert már én szégyellem magam helyetted is."
2020. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Szexuálisan izgatod es megakar téged hágni. Azzal pedig,hogy nem tulajdonítottál neki multkor nagy ügyet azt érzi,hogy nincs ellenedre es nyugodtan pesztrálhat téged ha kanos, esetleg még benne is lennél. Hogy te mit szeretnél tőle ebben a helyzetben az rajtad áll.
2020. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Ki a fene hívja púzónak??
2020. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha mindenféle reakció nélkül hagyod, hogy az ilyen kis tejfeljankók csapkodják a seggedet, akkor nem értem mit csodálkozol, hogy elkanászodnak. Legközelebb főzz neki egy akkora nyaklevest, hogy elálló fülei lesznek.
2020. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Valszeg nem tudja hogy ez irritàloan hat.nem àrtana közölni vele
2020. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Puzo:D nagy geniusz lehet a srac,bar azt sem ertem hogy miert hagyod hogy csapkodjak a segged ilyen random emberek es miert turod szo nelkul...nyilvan neki ebbol az jott le hogy szetdobnad neki,most epp erre tert vissza.
2020. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Közöld vele egyértelműen hogy nem tettszik neked úgyhogy hagyjon békén
2020. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Púzó... :DD Van valami előtörténete annak, hogy miért hívja így a feneked? :D
2020. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Pofont kell adni, engedelyed nélkül nem csaphat rá
2020. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

[link]

Ha megint hülyeségeket beszél küldd el neki ezt a linket (te meg se nyisd) és írd hogy "amint megláttam, rád gondoltam"


Ilyenekkel meg ne haverkodj, mert egy kritikán aluli kis girnyó.

2020. nov. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!