Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy srác pár napja rácsapot...

Ha egy srác pár napja rácsapott a fenekemre suliban, most pedig ilyenek îrogat, azt hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Van egy srác haverom, vagy valami olyasmi, múlt héten rácsapott a fenekemre csak úgy, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. A héten már nem járunk suliba úgyhogy személyesen nem találkoztunk, viszont ma küldött egy Gif-et egy kerek fenekű nőről és azt írta hozzá hogy "fogtam én már ilyen púzót"... Erre nem írtam már neki semmit.


Régebben nem viselkedett így, szerintetek mit kezdjek vele?


17



2020. nov. 11. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Néhány srác elég primitív módon tudja kifejezni, ha tetszik neki egy csaj.
2020. nov. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
De tényleg, hívja valaki unironikusan púzónak?
2020. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát látod... 🙄
2020. nov. 12. 10:52
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ne legyen gyökér, és hogy nem így kell udvarolni, ha csak a segged érdekli, akkor gondoljon rá otthon a magányában, amúgy meg hagyjon békén.

De komolyan, van olyan lány, akinek ez a stílus bejön? Én nem tudom elképzelni, hogy van.

2020. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!