Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem vagyok boldog nélkülük?

Miért nem vagyok boldog nélkülük?

Figyelt kérdés
Szerintem ilyen butaságot még senki sem írt, de már úgy érzem valahova lekell írjam nem bírom magamban tartani tovább. Szóval nekem lett kettő új barátom, nagyon örülök, hogy vannak nekem, akkor "találtak rám" mikor eléggé magam alatt voltam és amióta velük vagyok minden gondom elillan, elfeledkezem róluk. Viszont hétvégente mikor nem látom őket szőrnyen magam alatt vagyok semmi sem vidít fel, és most a karantén miatt rengeteg ideig még nem találkozhatok velük és már a gondolat is felemészt. Mostanában semmihez nincs kedvem, túlzottan szomorú vagyok és ok nélkül sírni kezdek. Eléggé furcsa, de ha valaki tudja miért történik ez előre is köszönöm, hogy leírja.
2020. nov. 12. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó barátok társaságában könnyen elfelejtjük a gondjainkat és csak élvezzük az együttlétet, a közös élményeket. Jó társaság és jó hangulat csodákra képes. Én is gyakran vagyok így. Egy baráti összeröffenés leköti a figyelmem és egyszerűen fülig ér a szám. Aztán egyedül maradok a gondolataimmal és hopp jön a letargia bácsi xd. Különösen akkor lehet ez kellemetlen, mikor az ember ilyen depresszív alaphangulatú, így amint elmúlik a barátok társaságának jótékony hatása, visszajönnek a könnyek is.

Sajnos ezek a karanténos idők baráti meetingek szempontjából nem túl fényesek...de kitartás. Fel a fejjel és egyél sok gumicurot. A gumimacik örök barátok a magányban is nyami. Ezenfelül próbáld chaten is tartani velük folyamat a kapcsolatot szerintem. Tudom az online tér nem ugyanaz, de jobb a semminél.

2020. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ez teljesen így van. Szoktunk chatelni,csak ahogy mondtad,az nem az igazi:( és megfogadom a tanácsod eszek gumimacit xd

Köszönöm, hogy válaszoltál!:)

2020. nov. 13. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!