Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

10 éves barátság után összevesztünk, elég csúnyán váltunk el. Aztán rá 3 napra az egyik haverja mondta, hogy jó lenne, ha a kibékülnénk, mert a srác szeret.(akkor miért a haverja mondja és nem ő?) Mondtam hogy okés, de ezután se történt semmi. Gondoltam legalább átadja a haverja neki. Azóta a volt haverom nem köszön, viszont bárhol meglát, nem győz bámulni meg hallgatózni. Minek néz ha fel sem keres? Ő bántott meg egyébként is...



20/L



2020. nov. 14. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő már megüzente, hogy békülni akar és ennyi, arra vár, hogy te lépj.
2020. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én visszaüzentem hogy békülhetünk
2020. nov. 14. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ti komolyan húsz évesek vagytok? Utoljára óvodában volt dívik nálunk ez az "üzengetős" dolog, és már akkor is kínos volt... Ha a haverod békülni szeretne, akkor ne várjon a sült galambra, keressen fel üzenetben vagy telefonon és beszéljétek meg, mint a normális, intelligens emberek. Vagy ha ő erre nem hajlandó, akkor te is felkeresheted őt nyugodtan, nem fog csorba esni a méltóságodon, ha te nyitsz felé...


17/L

2020. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Aha, szóval te vagy a sértett fél, vagyis neki kell tepernie? Arra még nem gondoltál, hogy fél lepni, mert azt hiszi még mindig be vagy rágva? Szerintem ugyanúgy neked is kötelességed lenne szorgalmazni a kibékülést, ezzel nem alacsonyítod le magadat. Ha majd kezdeményezel, biztos úgyis bocsánatot kér. Ha meg neked ennyire fontos bocsánat kérés, akkor keress mas barátot.
2020. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mitől fél?
2020. nov. 14. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Előveszem a kristálygömbömet, és mindjárt megmondom, mitől fél.
2020. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem hogy ha már leírtad hogy fél gondolom valami oka volt
2020. nov. 14. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Konkrétan leírta neked a kedves #4-es válaszoló, hogy a haverod tart attól, hogy még mindig mérges vagy rá. Te tényleg húsz éves vagy amúgy? Nem létezik, hogy valaki ennyire nyíltan ilyen idióta legyen ennyi idős korára, kivéve, ha szefós... Jut eszembe, nem te vagy a késes-villás lány? Ha nem, akkor linkelem a kérdését, mert szerintem nagyon jó barátok lennétek. :D
2020. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!