Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szivassuk meg a barátun...

Hogyan szivassuk meg a barátunkat?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz a szülinapja és az ajándékaval meg akarjuk szivatni, mert a durván megszivatott minket. Valami vicces és durva kéne. Ötlet?

2020. nov. 14. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne szivem hozzà az biztos.

Max poenosra amin ö is tud majd nevetni

2020. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1es de valami poenosat tudsz?
2020. nov. 14. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Jo lenne kicsit ismerni a baratodat hozzà.

De pl volt egy haverom aki mindig kocsira gyüjtött de soha nem jött neki össze. Ö kapott tölem egy extra speci kocsiilatositot a nem létezö kocsijához :) es amikor nagynehezen megvette belerakta!:)es kiderült hogy olyan extra erös hogy ott fuldokoltunk benne egy darabig :D


A baràtomnak meg egyszer elmondtam azon agyaltam amugy neki karacsonyra hogy veszek vmi extra xsucstechnologiasat neki. Ö meg közölte hogy még jo hogy nem vettem mert pont a borotva dolgokat gyülöli ajandekba kapni.igy a kövi karacsonyra gondoltam csakazert is kap, de ugy, hogy papirbol összehajtogatok neki egyet több dobozba csomagolva hogy nagynak tünjön elsöre, es csak azutan kapja majd meg az igazi ajandekot :D



Most szoval igy idegennek nekem tortabol kigro valami lenne ami hirtelen beugrik

2020. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*extra csucstechnologias borotvàt
2020. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

#1 nekem nagyon is lenne szívem megszivatni!!

Kedves kérdező szerintem vigyetek neki egy kis tojást és törjétek össze a fején! Vagy vigyetek neki ilyen gusztustalan ízekből össze válagatott cukrot ilyen yelly beanst.

2020. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

#5:

Szóval te erre vered a nyálad, hogy megalázol valakit?

2020. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Mondjátok neki azt, hogy ti vagytok a barátai. Az elég nagy szivatás neki.
2020. nov. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!