Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy ennyire megsértő...

Normális hogy ennyire megsértődött, hogy azóta szóba sem áll velem?

Figyelt kérdés

Volt wgy lánybarátom akivel másfél éve barátok voltunk. De az utóbbi időben goromba volt és folyton szidott. Számonkérte, hogy miért lakok a szüleimnél 22 évesen és miért nincs már saját házam, miért nem veszek egy falusi házat 3 millióért. Meg hülye vagyok amiért egyetemre járok, és inkább dolgoznék fizikai munkát. Szerinte egy egyetemistával nem jönne össze senki, mert az az igazi férfi aki építkezésen dolgozik. És szerinte nem kéne edzenem se, mert alapból szar hozzá a genetikám, 90 kilónak kéne lennem, de csak 75 vagyok és azt akarta azt is hagyjam abba, csináljak helyette értelmes dolgot.

Azt mondtam neki, hogy "Nem vagy az anyám, hogy megmondd mit csináljak". Ezen úgy berágott, hogy azóta szóba sem hajlandó állni velem és hiába keresem

Korábban még azt mondta, h olyan vagyok neki mint ha a kisöccse lennék



2020. nov. 15. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Normális

Éld tovább az eletedet, ahogy tervezted és élvezd, hogy már nem a "barátod".

2020. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Te kis butus, szerelmes volt beléd. Gyanítom hozzád akart költözni. Bár én nem szeretem az ilyen nárcisztikus embereket.

Jobban jártál,hogy megszabadultál. Ne add fel én ismertem 50kilós srácot aki 90kilóra hízott kondi miatt. Az iskola pedig nem hülyeség,ha van rá módod az agyaddal keress pénzt ne a kezeddel. Akkor nem a 3milliós tanyákat kell keresd hanem a 30milliós villát..

2020. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De volt párja akivel együtt élt és idősebb is volt nálam
2020. nov. 15. 17:44
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazi kérdés hogy miért keresed ezek után hogy ennyi ostobaságot összehordott rólad, és hogy ilyen szinten ítélkezett feletted folyamatosan. Mit adott neked a barátsága? Szereted ha szarul bánnak veled?
2020. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha így volt ahogy leírtad,örülj,hogy megszabadultál tőle.
2020. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rajta kívül nem nagyon voltak barátaim.. magányos vagyok így
2020. nov. 15. 18:02
 7/15 A kérdező kommentje:
meg hozzászoktam hogy minden nap beszélünk
2020. nov. 15. 18:02
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Hja, a lányok és az ő barátságuk...
2020. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ennyiért itt fog hagyni..
2020. nov. 15. 18:33
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a magány mint egy pióca.
2020. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!