Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy megsértődtem? 17/L

Normális, hogy megsértődtem? 17/L

Figyelt kérdés

Most leszek 17 éves és a barátaim “‘meglepi” szuletesnapot szerveznek nekem (:D), es van egy baratnom akivel 11 eve hogy “legjobb baratnok” vagyunk. Az utobbi 1 evben joval kevesebbet beszel az osszes baratnojevel mivel lett egy baratja es emiatt nem egyszer offolt mar mi ki minket, alig valaszolt egy idoben stb. En ezt jo ideje nezem, kozos programjainkra is elhozta magaval es arra sem mondtam semmit, tenyleg nagyon megerto voltam, mert ugy voltam vele, hogy hat szerelmes, de legalabb a fontos esemenyeknel ott leszunk egymasnak.

Az anyukajanak az nap lesz a szulinapja amikor a buli, de igazabol a munkabeosztasa miatt mas napon unneplik a csaladdal, az anyukaja egesz nap dolgozni fog es este er haza (szoval rendes munkanapja lesz) es o egesz nap a baratjaval fog tortat sutni (meg kozben filmezni, chillelni stb.)

Nehany eve en rendeztem neki meglepetes szuletesnapi bulit (meg a pasija elott), de ugy nez ki, nem fog eljonni a szuletesnapomra. De meg beugorni sem fog, tenyleg semmi. Fel sem merult benne, hogy megvaltoztassa a programjat.

Oszinten, jogos, hogy rosszul esik, hogy meg sem probal benezni 5 percre? En ugy erzem, hogy inkabb a baratja miatt offol be, mert anyukajaval nagyon joban vagyok es tudom, hogy megertene, es tenyleg nem azt varom el, hogy egesz este ott bulizon velem, csak, hogy legalabb megprobalja megoldani.

Mit kene tennem, hogy erzekeltessem vele, hogy ez nem oke? A buli elott nem igazan akarok rairni, mert ez nem olyan amire kerni kene valakit.



#barátság #kapcsolat #lány barátságok
2019. márc. 30. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Még "új" neki a barátja, majd meg szokja, és akkor idővel "jobban rátok fog érni" :D 16/F
2019. márc. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindjárt 1 évesek.
2019. márc. 30. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rontsa el a bulidat az, hogy ő nem lesz ott, nagyon aranyosak hogy meglepetés bulit szerveznek neked, felfoghatatlan hogy ilyen jó emberekkel vagy körbe véve, az az ő dolga hogy megy-e vagy sem (bár szerintem tuti menni fog) csak kűldj neki még hívót, hogy biztosan tudja hogy szeretnétek ha ott lenne, onnantól már nem fog tudni annak a késztetésnek ellen állni, hogy ti vajon milyen jól is érzitek magatokat, és ő meg ki marad. Ezzel a gondolattal valószínű nem fog megbarátkozni, ezért elmegy. De ha mégsem megy el, nincs miért szomorkodj, ez én osztálytársaim általában meglepetés bully-t szerveznek...
2019. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg hívót*
2019. márc. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hátha ez is a meglepetés része, hiszen te elvileg nem tudsz a meglepi buliról igy neki ki kellett találni valami fedősztorit?

De ha tényleg anyukájának szeretne kedveskedni, szerintem azt is meg lehet érteni (az már más kérdés, h ott a barátja is), gondolom délután lesz a buli, az furán nézne ki, hogy megsütik a tortát és mire hazaér az anyukája senki sehol.

Ha a bulidra nem is tud elmenni, akkor sem szabad megsértődnöd, főleg ha ilyen régóta barátnők vagytok. Max., ha tényleg nem jönne el, írnék egy sms-t, hogy meglepibulim van, kár, h nem tudunk együtt ünnepelni.

Az nagyobb gond lenne, ha fel sem köszöntene (remélhetőleg ez nem fog megtörténni).

2019. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!