Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszok a legjobb...

Jogosan haragszok a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés

Mar 4 eve baratnok vagyunk,de mostanaban tobb dolog is elkezdte szurni a szememet. Van neki 1 eve egy baratja,mar nyaron is gond volt hogy nem engedte el velem sehova,terveztunk balatont vegul alig talalkoztunk egesz nyar alatt. Mostanaban mindig felhiv ha unatkozik vagy megy haza fele,de ha valahova odaer vagy valaki ott van gyorsan leraz,ram rakja a telefont. Multkor megkert,hogy utaljak helyette at egy osszeget,majd megadja. Megtettem,megigerte hogy masnap athozza. Eljott az a bizonyos kovetkezo nap, osszeveszett velem, mert szoltam neki azert,hogy jogsi tanulas nelkul nem kene vezetnie.. Azzal mentegetozott,hogy igy legalabb megtanulja,de meg a kreszt se kezdte el,megmondtam neki a velemenyem,hogy ez hulyeseg es az oktatonak epp ez a dolga hogy megtanitsa ot. Akkor a fejemhez vagta,hogy en mostanaba mindig leszolom ot,ami nem igaz csak normalisan elmondom a velemenyem. Megbeszeltunk kovetkezo napra egy talalkozot 5utanra,mert mindkettonk akkor vegzett volna a munkaval. Elotte valo este megirta,hogy menjek en el a penzert kb.a varos masik felere,mert o a baratjanal alszik. Ugy voltam vele,hogy feleslegesen nem fogok maszkalni a penzem utan,meg nyilvan nemis csak ezert akartam vele talalkozni,hanem hogy egy kicsit dumalgassunk. Utana azt mondta,hetfon majd beviszi nekem a sulimba,mondtam hogy en hetfon nem leszek bent,ebbol mar kedd lett. Megelegeltem es megmondtam neki,hogy majd talan februarba mar sikerul is osszehoznunk egy talalkozot ,majd irjon ha raer. Utana o meg szeretett volna felhozni facen egy tok semleges temat,de en csak egyszavas valaszt irtam neki ,o irt egy mosolygos fejet en pedig nem reagaltam,mert felidegesitett. Azota nem is keresett es tok szarul esik,mert maskor napi tobb orakat beszeltunk.

Tulreagalom vagy jogosan vagyok ki ra ?


2018. jan. 28. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Röviden: Igen.
2018. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is. Mindenkepp vard meg mig o keres!
2018. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!