Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire vagytok közeli...

Mennyire vagytok közeli kapcsolatban a legjobb barátotokkal? Mit jelent nektek, ha valakit a legjobb barátotoknak tartotok?

Figyelt kérdés
Tudtok mindenről beszélni vagy vannak tabutémák is? Hány éve vagytok barátok? Szerintetek örök a barátságotok?

2020. nov. 29. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két nagyon jó barátom van és mindenről szoktunk beszélgetni, egyátalán nincs tabu téma. 3 és 24 éves korom óta ismerem őket, most vagyok 30. És azt jelenti számomra a legjobb barát, hogy ésszerű kereteken belül mindenben számíthatunk egymásra. Elfogadjuk egymást teljesen, minden különbözőség ellenére, támogatjuk, motiváljuk a másikat, a távolság és az idő sem győzi le a barátságunkat és talán a legfontosabb, hogy teljesen megbízhatunk egymásban. És persze még ezer más apróság is.
2020. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy legjobb barátnőm van. Középsuli óta ismerjük egymást. Akár éjszaka is felhívhat/átjöhet, tabu témák nincsenek, ha kell adunk is egymásnak kölcsön. Mondjuk ilyen csak 1x fordult elő, 160 ezret kért a következő fizetésig pár évvel ezelőtt. Naponta beszélünk telefonon, nem ugyanazon a településen lakunk, így csak pár havonta találkozunk.
2020. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy közeli barátnőm van, 8 éve ismerjük egymást, kb. 6 éve vagyunk nagyon jóban (ő most 40, én 35). Változó, miről mennyire beszélgetünk, ő pl. sokkal nyíltabban megoszt velem szexuális témákat, mint én vele, de valószínűleg azért, mert én ezen a területen rendben vagyok, nincs mit mondanom róla, neki meg folyamatosan vannak gondjai. A gyerekekkel kapcsolatos, vagy házassági gondokat egész nyíltan megbeszéljük, másokkal nem szoktam ennyire. Pénzt nem kérnék tőle, ő se tőlem.

Nem hiszem, hogy örök lesz a barátságunk. Nem azért, mert nem szeretném, hanem mert tapasztalataim szerint az emberek egy idő után sajnos eltávolodnak egymástól, nekem egy 23 éves nagyon jó barátság végére kellett a nyáron pontot tennem, mit várok akkor egy 8 évestől. Most jó, hogy vagyunk egymásnak, aztán alakul ahogy alakul, rajtam nem fog múlni.

2020. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt én nem ismerem.
2020. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én a legjobb barátom vagy 9 éve ismerem, de csak 4-5 éve vagyunk szorosabb baráti kapcsolatban. Látott a legrosszabb és a legjobb formámban is és segített felszedni engem a földről. Most ritkábban találkozunk mert nincs sok ideje, de igyekszünk mivel egyikőnk se akarja hogy ez a barátság megszakadjon. Tényleg, ha nem lenne, nem is tudom mit csináltam volna anno...
2020. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Sokan félre értik a dolgot és ezt nem cseszegetésből írom bárkinek is!! Szerintem a legjobb barát nem, azt jelenti, hogy minden nap beszéltek, vagy találkoztok, hanem inkább olyan, mint a csillagok az égen: Nem mindig látjuk őket, de ott vannak. Én és a legjobb barátom pl, mindent tudunk egymásról, ha ciki akkor is elmondjuk, ha nem az, akkor is, ha egyikünket meggyötört az élet és, úgy érezzük már alig tudunk felállni (És nem azért, mert apu nem vette meg az új telefont) akkor ott vagyunk egymásnak és a kezünket nyújtjuk, hogy segíthessünk felhúzni a másikat a földről. Szóval, nem feltétlen az a legjobb barát, akivel minden nap beszélgetsz, találkozol, mert ez lehet, akár egy kolléga,iskolatárs is, de ő nem a legjobb barátod. Nagyjából ennyi lenne a véleményem, remélem segítettem!
2020. dec. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!