Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én szakítottam meg a barátságu...

Én szakítottam meg a barátságunkat, de nagyon hiányzik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyáron megismerkedtem egy lánnyal és nagyon jó barátok lettünk, viszont egyre több hazugságon kaptam. A közös barátaink közül többen is megszakították vele a kapcsolatot mert sokakat manipulált. Én sokáig kitartottam mellette de egy idő után olyan volt mintha fuldokolnék a hazugságokban. Nagyon féltem tőle hogy megbántom, nem is mertem sokáig beszélni erről vele. Aztán bekerültem karanténba és egy utolsó egyértelmű hazugsággal betelt nálam a pohár és a lehető legrosszabbul kezeltem a helyzetet. Ignoráltam kb. 5 napon át, majd teljesen kifakadtam neki és mindent leírtam (nem volt lehetőségem találkozni...). Nem ismerte be a hazugságait (nem szeretném részletezni, de higyjétek el, nagyon egyértelmű és felesleges dolgokban hazudott) és azt mondta hogy majd úgyis rájövök hogy nincs igazam, akkor írjak neki. Tudom, hogy igazam van, de annyira hiányzik a társasága. Lenne értelme hogy felkeressem és megpróbáljam megbeszélni vele? Esetleg segíteni neki? Vagy akkor megint csak belekeverném magamat egy nagyon toxic barátságba?
2020. dec. 1. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nincs értelme, a kényszeresen hazudozó emberek nem sok jót tudnak okozni.


De egyébként mérlegelj, a nélküle töltött idő nagyobb kín volt mint a vele szerzett öröm?

2020. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, mi hiányzik egy ilyen emberben.
2020. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miota nem kommunikaltok? Ha meg nem telt el tul sok ido sztem varj meg kicsit.
2020. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az hiányzik hogy bármikor számíthattam rá. Annak ellenére hogy rengeteget hazudott, ha bajom volt mindig jött.

Október eleje óta nem beszélünk.

De igen,ha mérlegelek akkor sokkal jobb így nekem, csak még nem sikerült találnom másik embert akire számithatnék ilyen szinten...

2020. dec. 1. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
pl mit hazudott?
2020. dec. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!