Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megromlik a baratságunk?

Megromlik a baratságunk?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok, van egy kedves barátnőm, 10+ éve, gyerekkorom óta. Ő szintén leszbikus. Van egy kiszemeltem, akibe reménytelenül szerelmes vagyok már jó ideje. A kedves barátnőm (ismeretlenül) nem igazán kedveli őt, mert “játszik velem szerinte. Mindketten egyedülállóak vagyunk, sosem mondta ki őszintén, de azt hiszem tetszem neki. Egyik este eldurvult egy beszélgetés, és forrova vált a levegő, erotikus üzeneteket váltottunk egymással. Megbeszéltük, hogy vagyunk annyira régóta barátok, hogy kellemetlen érzések nélkül tovább tudunk ezen lépni. Viszont ő próbálkozott, hogy újra megtörténjen, nekem viszont nem ment. Azóta folyton csipkelődik a múzsám miatt és sertodottseget érzek felőle, amiért nem mentem bele többször a kis játékunkba. Lehet, hogy hibáztam, hogy engedtem a csábításnak, de marhára zavar, hogy sértettnek érzi magát és csipkelodik.

2020. szept. 22. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajajj. Biztosan tetszel neki. Ez sajnos fog problemakat okozni, mint latod. Az igazi bajok szerintem ott fognak kezdodni, amikor majd lesz is valakid es neki nem. Ez keteselyes dolog, ugyan en nem vagyok leszbikus, egy fiu baratommal estem at ezen. O visszafogta magat, sosem piszkalt, de sokaig probalkozott nalam. Nekunk sikerult ezen tulesni, de a mai napig ha kicsit tobbet iszik a kelletenel egy osszejovetelen, akkor kozeledne. Ha nagyon beled szeretett a baratnod, ez mindigis elo fog jonni :(
2020. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem barátság ami kettőtök között van. Ő szerelmes beléd, nem barátként tekint rád, mély érzelmei vannak. Féltékeny a párodra, vagy kiszemeltedre.

Képzeld el, mit élhet át, hogy az ember akibe szerelmes, más felé nyit, más tetszik neki, esetleg másról áradozik. Ez komoly lelki sérülést is okozhat.


Le kellene ülnötök és megbeszélni, hogy részedről ebből soha nem lesz semmi komolyabb. Igy lenne korrekt.

2020. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te nem érzel szerelmet a kedves barátnőd iránt?
2020. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy mély érzelmei vannak velem kapcsolatban. Részben igaza is van a Hölgyeménnyel kapcsolatban... kívülről nyalogatom a nutellas üveget.

Baratosnémnak pedig volt egy a barátságunkkal egyidős parkapcsolata is.

Nem vagyok szerelmes, vagyis belé nem... viszont meglehet, hogy illenénk egymáshoz, jövőkép, erkölcs, meg úgy általában a felfogásunk alapján, de talán ezért vagyunk barátok.

2020. szept. 27. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Már a barátságok rovatot is fertőzik az lmbt-sek?
2020. okt. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, maradj távol, mert mint mindehol, itt is elkaphatod
2020. okt. 24. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!