Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám megőrizni a...

Hogyan tudnám megőrizni a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Volt egy munkatársam, aki nemrég új munkahelyre került. Azelőtt mindennap beszéltünk, egy nap többször is, amióta elment úgy veszem észre, hogy nem akar velem beszélni, nem nagyon keresi a társaságomat. Régen egész nap a viberen lógott, most meg hétvégén is alig van fent, és ha írok, van hogy nem ír vissza, vagy csak órákkal később szmájlikat küldözget. Telefonon ritkán hív, ha én hívom, nem veszi fel vagy kinyomja. Azért is fáj ez a dolog, mert amikor szüksége volt rám, mindig el tudott érni, akkor hívott, rámírt többször is, és én habozás nélkül segítettem neki mindenben, még az új állásának a megtalálásában is. Nekem nagyon szimpatikus, barátságos embernek tűnt, ezért is kedveltem meg. Hogyan tudnám megőrizni a kapcsolatunkat, hogy ne hűljön ki? Már sokszor csak azért írok neki, mert félek magától nem tenné meg...

2020. szept. 6. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok (3 hónapja), elengedtem a témát. Tudomásul vettem, hogy ez csak az én részemről lehetett barátság, ő max eldobható beszélgetőtársnak tartott.
2020. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Csak én ezt már unom, mert az elmúlt tíz évben szinte csak olyan "barátokra" tettem szert, akik később tojtak rám. Szeretnék már egy igazi barátságot megélni. Irigylem azokat, akik számíthatnak másokra, szeretném, ha nekem is volna ilyen barátom.
2020. szept. 6. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2020. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiú. Van ennek jelentősége?
2020. szept. 6. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
A volt kollégád, barátod is fiú?
2020. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy összejött valakivel? Ha ő lány, akkor lehet a pasija nem örül, ha más férfival beszéli meg a dolgait, vagy csak a lánynak nincs erre igénye. Ha férfi a barátod, akkor lehet becsajozott és hominal érzi ha egy másik pasival írogat, és inkább a barátnőre koncentrál. Vagy nincs erről szó, csak szarik rád mint általában az emberek egymásra. Engedd el mindenképp, és ne magadat hibáztasd a barátok hiánya miatt, ritka manapság az....ilyen távolságtartó emberek világában.
2020. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!