Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az higy van egy fiú...

Miért van az higy van egy fiú barátom és néha még ölelném cska úgy már megyek így hozzá és egyszerűen nem tudom miért van ez?

Figyelt kérdés
Meg nem érzek iránta semmit hanem így néha írogatok vele akkor el kezdtek érezni iránta valami szerelem felét de nem teljesen az és kiabradulok belőle ha meglaton mert nem vékony és nekem a vékony pasik jönnek be de azért ő sem rossz tehát ő az exem de a helyesírás is borzalmas.

2020. dec. 3. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ebben a sorrendben. Tudod, így 13 évesen, amikor a hormonok legyőzik a szürkeállományt, megesnek az ilyen dolgok, nézd el magadnak. Szóval a srác messziről tetszik neked, csak hát jól áll neki a távolság, és hidd el, ez később fokozottan így lesz. Ne búsulj, érezzétek jól egymást, majd úgyis bevágtat az életedbe a melírozott herceg, kis Beckham-copfba, ott már érzed jobban a kémiát, ezt a szerencsétlent meg dobod. De addig is, ne fogd vissza magad, legyen egy kicsit neki is jó :)
2020. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%

Nem mintha a te helyesírásod olyan jó lenne.


Egyébként, ha neked az számít, hogy kövér(ebb), akkor hidd el, hogy nem érezhetsz 'szerelem féleséget'. Ha szeretsz valakit, akkor úgy szereted ahogy van,és nem akadsz fenn olyanokon, hogy nem vékony. Amúgy így mellékesen, hány éves vagy? Meg most akkor jól értem, hogy a pali az exed?

2020. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Félszerelem. Ez olyan mikor egy tulajdonsága megfog de nincs tartó erő (tehát külsőleg nem tetszik)


Legjobb ha elengeded vagy kiegyeztek barátságban.



De nyelvtanból tuti ő korrepetált ezek szerint ahogy elnézem :D

2020. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi telefonról vagyok
2020. dec. 3. 21:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az exem
2020. dec. 3. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!