Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ennyi ösztönlény?...

Miért van ennyi ösztönlény? Mikor emberek közé megyek úgy érzem magam mint az állatkertben. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

A reakcióik, viselkedésük a legtöbbnek ösztönös, semmiképp sem tudatos. A legelső gondolataikat mindenféle ellenőrzés, gondolkodás nélkül kibökik. Nem, vagy csak ritkán gondolnak arra, hogy ez esetleg sért-e másokat.

Más is különcnek érzi magát emberek között? Mint egy állatkertben?


2020. dec. 4. 13:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Szerintem a többség nem közli nyíltan, egyből, hogy lerúgna egy csomó embert.
2020. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
Pontosan megfogalmaztad kérdező.
2020. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Rossz társaságba jársz.
2020. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek többsége nem tudatos, bár ezt nem konkrét megfogalmazás, jóval több féle módon lehet ezt érteni. Az érzelmek megélése, kimondása is a tudatossághoz tartozik, feszültség, félelmek, megoldása stbstb eredményezi a laza, magabiztos jellemet, nos, ha így nézzük, láthatod azt, hogy kevés ilyen ember van, aki nem tartja rabságba magát ezekkel vagy a megszokással stb.
2020. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki ösztönösen viselkedik. Az összes érzelem ösztönös. Szerintem ez egyébként elég árnyalt dolog. Gondolok arra, hogy van akit nem érdekel, hogy megbánt e másokat. Szóval nem nem gondol rá, csak simán nem érdekli. Viszont szerintem sok az olyan, aki figyel arra, hogy másokat ne bántson meg, de nem tudja megítélni, vagy rosszul ítéli meg, hogy a másikat mi bántja meg. Meg hát igen, az is igaz, hogy ösztönösen reagál az ember, és ösztönösen kinyög valamit, a jelenlegi érzelmei miatt, ami meg megbántja a másikat. Viszont a másik megbántódása, az ugyan ilyen ösztönreakció. Az is ösztönlény, aki megbántódik.
2020. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%

Múltkor bementem egy terembe és kb.mindenki engem nézett, valaki meg is jegyezte, hogy ez hogy néz ki?


Annyira lesokkolt, hogy ennyi buta, gonosz, primitív ember van...

Lehet, hogy a kelleténél érzékenyebb vagyok, de én konkrétan az ilyen élményektől lettem majdnem lelkibeteg...

2020. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
5%

Egyetértek veled.

Szerintem a leginkább olyanok mint a hangyák.

Túl sokan vagyunk.


Az emberek 80% nem normális vagy pedig amit te mondasz.

Nem látják át a miérteket. Tudnak pár dolgot és csak azokat hangoztatják.

Nincs bennük igény többre.

Keresd a hozzád hasonlóakat. Azt a 20% ot a világban.

2020. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
#6: Miért nézett volna mindenki pont téged?
2020. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Mindjárt jön a szöveg, hogy bebeszélem magamnak igaz?
2020. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

8


Nem kell álszentnek lenni mint a többi ösztönlény. Ilyen esetek vannak, több mint gondolnád, hogy más külsején jót múlat a csapat. Ilyenkor szoktam mély gyűlöletet érezni az emberek iránt, ugyanis ilyen szintű lelketlenségért simán megérdemlik. Mondom, ösztönlények, hülyegyerekek.

2020. dec. 4. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!