Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk. Ti a legjobb fiú barátor...

Fiúk. Ti a legjobb fiú barátorokkal mennyire vagytok közeli barátságban? Erősebb lehet nektek egy ilyen barátság mint egy szerelem?

Figyelt kérdés
Életkortól is írjátok le légyszi.

2020. dec. 5. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
10-es vagyok. Vagy az új nője miatt fog lecserélni, vagy mert megun, vagy lekoptat, ennyike...
2020. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
52%

Egy igazi barátom van,a szó igaz értelmében.

Mikor nem volt kapcsolata, nagyon igényelte a közös programokat,a beszélgetéseket, a közös fözést stb.

Eddig négy kapcsolata volt, közel öt év alatt, de mindegyikben megváltozott.Én mindig azt mondtam neki, első a párja, önként félreálltam, nem írtam állandóan, nem hívogattam stb. Kb havonta egyszer találkoztam vele, amikor a párja dolgozott, és volt kb egy, másfél órája.Akkor is csak az utcán sétálva, vagy egy parkban, mert hozzá nem lehetett felmenni, pedig nem költöztek össze. Szóval, finoman de letojt...Aztán, amikor szakítások voltak, akkor jött az sms halmaz, hosszú írások messengeren,és ha találkoztunk már nála kellett,sőt, hívott magához. Vittem kaját és órákig dumáltunk, a lelkét mindig én hoztam fel....És jött az új csaj, és csinálta a sok meggondolatlan marhaságot,ha néha adtam tanácsot, kikérte magának....Három hete úgy döntöttem, elég volt. Nem keresem,nem írok rá, karácsonykor sem látogatom meg. Persze most írogat,hogy hiányzom, és a karácsonyi boldogsághoz az én személyen is hozzá tartozik....Udvariasan reagáltam, de nem megyek el.

Annyi ígéretet tett már, annyit segítettem neki sok mindenben, de ha csaj van a színen, akkor .....sajnos rá el lehet mondani, hogy a f...án át az agyát is lesz...ják...


De emberileg szeretem, sok közös emlék volt. Én a párkapcsolatom mellett mindig tudtam és akartam rá időt szakítani,párom is megértette, de ő is furcsállja, hogy a barátom ilyen , ha "szerelmes "...

2020. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Lehet erősebb, de akkor melegnek kell lenned
2020. dec. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem a legjobb barátságom erősebb, mint a szerelmem, mert a haveromat nem csapnám be, meg ő se engem, kölcsönösen szeretjük egymást, de a csajom mellett megnézek más csajokat és nem mindig viselem el a hisztijét, de belé szerelmes vagyok. a két dolog más érzés, de a baráti szeretet erősebb sokkal
2020. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szomorú az, hogy majdnem az összes barátom eltávolodott tőlem, amikor párkapcsolata lett. Az egyetlen kivétel, akinek ezért hálás is vagyok, na ő továbbra is mindig ott volt nekem, pedig további nehezítésként külföldön él.
2021. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!