Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szeressek ki egy lányból?

Hogyan szeressek ki egy lányból?

Figyelt kérdés

Csak egyszerű barátként akarok ránézni, hogy jól érezzem magam a társaságában. Több mint egy éve találkozunk hetente. Nem tetszem neki és nem volt köztünk semmi, nem is lesz.

Szerintem 2 lehetőség van. Vagy kiszeretek belőle, vagy soha többet nem találkozunk.

21/F



2020. dec. 3. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Ki lehet szeretni belőle! (Leirom, hogy hogyan)
Ne találkozz vele többet.
Egyéb... (Leirom kommentben)
22 szavazat
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem, ha barátok vagytok és jó viszonyban vagytok, akkor maradjon barátság, próbáld tolerálni magad.

Barátságból meg lehet, hogy majd pár hónap után elmélyül a kapcsolatotok.

Ha viszont nem avval sem ártassz sem magadnak sem neki, mert marad egy barátságod.

2020. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De miért találkozik akkor veled több, mint egy éven keresztül HETENTE? Nekem ez fura.

Azóta nincs pasija?

2020. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez az egy év alatt nem volt fiúja, de ismerkedik.

Engem az zavar, hogy végig bennem van az elérhetetlen vágy érzése és nem tudok rá barátként tekinteni. Ettől az érzéstől szeretnék megszabadulni.

2020. dec. 3. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok,

Ha szeretsz valakit nagyon nehéz "távolságot" tartani és úgy tenni, hogy jaa persze gyere össze a pasival, aki tetszik. És ilyenek... Azzal csak magadat szenveszted, persze már nem csoda, hogy nem is bírod az érzést.

Legjobb lenne ha közölnéd vele, hogy nem látod értelmét ezeknek a találkozgatásoknak. Jól érzed magad vele, kedveled,de ettől te már többre vágysz. =Neked ez így nem jó már.


Amúgy pedig miből gondolod, hogy nem jössz be neki? :) mesél arról, hogy neki ki a kiszemeltje? Nem csak egy támpont vagy neki, hogy érzed?

2020. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választokat 2.

Néha mesél nekem a kiszemeljeiről meg ilyesmi és ezt tényleg nagyon nehéz elviselni. Nem birnám ki, ha valamelyikkel össze jönne (elég népszerü lány). Mondtam neki, hogy többet akarok ennél és megkérdeztem tőle, hogy el tud-e képzelni velem többet. De sosem ad konkrét választ. Ez már fél éve igy megy. De már nem birom tovább.

Szombaton találkoztunk és amikor vége volt a napnak elmondtam neki, hogy egy komoly találkozást akarok. Azt akarom, hogy randizzunk. De erre sem adott konkrét választ. Igy azt mondtam, hogy akkor ugy fogalmazok, hogy a következő találkánk egy randi lesz!

2020. dec. 3. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó szórakozás vagy neki, semmi komoly.

Ha komoly lenne, másképp állna hozzád. Nem vagy már gyerek, hogy így húzzon téged.


Kezdd el picit hanyagolni őt, ne találkozz most egy darabig, és ha ír ne írj rögtön.

Ha zavarni fogja, hogy picit figyelmen kívül hagyod, tenni fog valamit ezellen. Reméljük jót! :)

2020. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha férfi akarsz lenni, légy férfi es mutass neki férfias dolgokat. Amúgy meg engedd el, és adj magadnak időt, míg férfi leszel. Találj egyedül férfias dolgokat.


Én is csináltam éveket ilyen szituban, kB semmi értelme, de tényleg. Magadat is visszanyomod abba, hogy nem vagy férfi, csak egy beszélgetőpartner.

2020. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!