Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes elengedni? (több lent)

Érdemes elengedni? (több lent)

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk barátok. Úgyérzem ennyi idő alatt meggyűlőltem a személyiségét. Undorítóan viselkedik velem, amit persze tagad, neki az egész így rendben(legalább is kiszedni sem lehetne belőle ha ez nem így volna, csak jönne a vádaskodás majd az egész veszekedéssé fajuló dolog szépítése annak érdekében részéről, hogy ne menjen tönkre a barátságunk, emelett önsajnáltató is, csak megsínyleném a konfliktust) Mindig is ilyen volt, viszont bennem mostanában tudatosul, hogy nem változtathatok rajta és, hogy ez nekem tulajdonképp rossz, ami köztünk megy. Ugyanakkor nem tudom otthagyni. Vele töltöttem a legszebb, legmeghatározóbb éveimet és ezekből márcsak ő maradt az emlékek mellett. Egyébként úgyérzem mellette már teljesen magamat adhatom, az egyetlen, akivel sikerül ez, valószínüleg a hosszú ismeretség miatt de bennem van a remény, hogy egyszinten különleges ő nekem és emiatt is egy kicsit. Nem vagyok képes elengedni, megragadtam és tanácstalan vagyok. Érdemes beáldozni egy részemet, ami vele együtt hagyna itt ha elengedném őt, annak érdekében, hogy ne gyűlöljem meg az embereket egy ember viselkedése miatt? Vagy áldozzam fel a mostani önmagam és nyeljek le mindent azért a cseppnyi jóért, ami mégis nekem ebben az emberben és a világon is a legtöbbet jelenti?

2020. dec. 1. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok itt a logikai bukfenc.

Engedd el.

2020. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!