Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A férfi-női barátság működik?

A férfi-női barátság működik?

Figyelt kérdés
Valakinél azt hallom, hogy igen. Valakinél, hogy nem.

#barátság, emberi kapcsolatok
2020. dec. 6. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem vonzódnak egymáshoz akkor igen, lehetséges.

F

2020. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
77%

Nekem már hat éve a legjobb barátom egy lány, még középsuliban ismerkedtünk meg, sose volt köztünk semmiféle szexualitás és olyan közel állunk mintha tesók lennénk szóval igen, bizton állíthatom hogy működik.

22/F

2020. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem, sajnos az lett a vége hogy feleségül akartam venni és azt mondta ne menjek többet a közelébe se.
2020. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy te voltál a hibás, ha azt vesszük figyelembe, hogy az ember a szívének és az érzéseinek nem tud parancsolni.


De nem úgy kell tekinteni rájuk és kész. És ezt el kell fogadni.

Én különbséget tudok tenni, ha pedig úgy érzem, hogy hozzáérnék vagy többet érzek iránta, akkor befejezem a kapcsolatot.

Mivel ez egy barátság.


És abban nincsen több, ezt kell tudomásul venni.


Én is vagyok közel 30, de nem volt még igazából ilyen barátságom, de megpróbálnám, ha lenne kivel.

2020. dec. 6. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
16 éve van egy férfi barátom, soha semmi nem volt köztünk. Szóval szerintem igen, lehet barátság férfi és nő között, de csak akkor ha egyik fél sem vonzódik szexuálisan a másikhoz.
2020. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Női oldalról igen, férfi oldalról nem,szoval nem.

Sok férfi még hangoztatja is, hogy elképzeli hogy milyen lenne megdugni a női "barátait", sokaknál meg csak annyi kéne a dugáshoz/kapcsolathoz, hogy a nő megkérje őket.


Biztos van kivétel, de szerintem nem ér annyit az egész, hogy ezzel kísérlezz.

2020. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat! Én nem kísérletezek.


Én ha valamit akarok vagy mondok, az úgy van.


Néha talán jó lenne nővel megbeszélni bizonyos dolgokat.


Én nem hangoztatok vagy hangoztatnék olyat, hogy jó lenne megdugni a női barátaimat.

2020. dec. 6. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

A legjobb barátom férfi! :)

Nálunk működik.

2020. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem #7 arra gondolt a kísérletezéssel, hogy érdemes-e időt és energiát ölnöd egy olyan baráti kapcsolatba, ami nagy valószínűséggel tönkre megy, mert valaki úgyis többet akar a másiktól. Nem arra, hogy kefélgetnéd a havernődet :)


Az ilyen barátságok addig működnek, amíg mindkét fél tiszteletben tudja tartani, hogy csak barátságról van szó. Én szerencsés vagyok, nálam a legtöbb esetben működik.

2020. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!