Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az olyan emberek akik kijelent...

Az olyan emberek akik kijelentik, hogy ők nem keresnek másokat, meg nem írnak rá másokra, megvárják amíg a másik ír, mit gondolnak, hogy működik egy barátság?

Figyelt kérdés
Nem ugy lenne a korrekt,hogy ő is érdeklődjön a másik fele,es ne csak varja az érdeklődést,mint valami pasa? Ti mit gondoltok az ilyen emberekrol? Ismertek ilyeneket?
2019. júl. 3. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tipusuak is tudjak h mukodik a baratsag,csak nekik az nem fontos.
2019. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, magamat.

A barataimat, akikbem biztos vagyok, természetesen keresem, de ahol nem vagyok biztos a kapcsolatban, ott megvárom, hogy a másik nyisson. Kamaszkoromban elég tapadós voltam, nagyon sok visszautasítást kaptam emiatt, ezért felnőttként tudatosan leszoktam erről.

Örömmel mondhatom, hogy a módszer működik. Biztos elveszítettem pár ígéretes barátság lehetőségét, de az emberek kedvelnek, keresik a társaságomat, közben nem idegesítek senkit halálra azzal, hogy ne tudna levakarni. Vannak nálam sokkal közvetelenebb, több önbizalommal megáldott emberek, ők kezdeményeznek úgyis.

Lehet, hogy most ellenszenves volt a válaszom, de ez pl egy indok.

2019. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban úgy a jó, ha kölcsönös az érdeklődés. De van aki fordítva ül a lovon és azt hiszi minden körülötte forog. Az ilyen maradjon is egyedül, megérdemli. Van pár szerencsésebb, tahó, paraszt soha nem kérdezi meg hogy van a màsik, csak van és mégis tepernek érte a barátok. Ha valaki tudja itt mi a titok ossza meg velem. Én nem tudom, de mindig leesik az àllam az ilyen emberek láttan.

Olyan is van, aki egy ideig mindent belead de lerázzák mondvacsinált indokokkal. Ez velem is megtörtént. Na én ilyenkor döntöm el, hogy őket soha többet nem keresem. Azért van tartásom, majd találok mást. És találtam is.

2019. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan "népszerű" időszakom, hogy állandóan írtak rám. Nem értettem az okát, sokan kedveltek, akartak velem barátkozni, ami már kissé terhes is volt, persze nem akartam bunkó lenni és válaszoltam. Na épp ezért már időm sem jutott másoknak írni, mert mindig nekem írtak, magamtól eszembe sem jutott volna. Aztán ez szép lassan elmúlt. Ma meg már ott tartok, hogy senki nem keres, én írok rá másokra :)
2019. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Az nem barátság úgyse, ahol valaki játszmázni akar. Ez elég vicces. Főleg akkor, ha felnőttek.
2019. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, magamat. Mentem a "barátaim után" eleget, mindig én kerestem mindenkit, aztán ahogy múlt az idő, meguntam. Akkor mondtam, hogy tudják a számomat, megtalálnak, ha kellek.
2019. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, pl ha az elején sokat bele tetrél a kapcsolatba utána könnyen meg unod és úgy állsz hozzá hogy akkor keressen ö


Én am nondjuk az apámmal vagyok igy, ö azt várja hogy keressem, de ő akar jó an lenni velem akkor nem neki kéne keresnie engem? Pláne hogy a testvéreimmel tud beszélni

Szóval úgy vagyok vele hogy ha ö nem keres én se keresem (ha egyszer nagy ritkán keres azt késöbb viszonzom és én is irok hogy mu van vele, de egyébként nem irnék rá)

2019. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, oda-vissza alapon kellene ennek működnie, de azt is meg kellene érteni, hogyha valami pl.: 2 próbálkozás után nem megy, akkor nem érdemes vele próbálkozni.
2019. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyoldalú emberi kapcsolatokat tudatosan fel kell számolni, nem szabad rájuk energiát pazarolni, mert az árt a lelki egészségnek.
2022. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!