Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm, de nem...

Van egy barátnőm, de nem tudom már mit mondjak neki, mit kéne?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, sokan átverték és kihasználták játszottak vele(férfiak/fiúk) és nehezen bizik meg másokban. Szokszor mondtam már neki idő kell és találni fogsz valakit, ha nagyon akarod. Sajnos már lassan 2 éve hogy elkezdte azt hogy neki soha nem lesz egy normális kapcsolata, mikor szakitottak a volt bartájával. Aztán egy évig nem is volt kapcsolata nem is ismerkedett de végül összejött egy komolytalan fiúval aki mindent mondott neki,de kiderült nem csak ő van a képben és vannak más lányok akik a barátnőjüknek mondták magukat. Vigasztalásként egy másik férfival kezdett el ismerkedni aki szintén csak játszott vele és átverte... Ez annyira megsebezte hogy egy kicsit megváltozott töle rigedebb lett és már a barátaival is bizalmatlankodó.. Aztán olyan 5-6 hónap után elkezdett tetszeni neki egy fiú, de vele nem történt semmi, mert mikor már alakultak volna a dolgok a fiú vissza lépett és közölte neki nem kell kapcsolat. Ez után szinte nem tudom mit mondhatnék neki mert elutasitó, ugy érzi nem kell senkinek vagy hogy nem érti miért vele történik ez, mert ugy gondolja megérdemelne egy normális párkapcsolatot.. Látom rajta, hogy ugy adna szeretetet csak nincs kinek és már csak semleges és semmit nem lehet mondani neki, az is fáj neki, hogy nekem van barátom, nem mondja de mikor mesélek neki róla szomorú, vagy látszik rajta hogy zavarja ha erről beszélek.. Szóval már fel sem hozom. Szerinte már nincsenek normális férfiak... Mit tegyek hogy megnyugodjon? Ugy tesz mintha nem érdekelné közben mindig erről beszél...

2020. dec. 8. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szar ügy. Annyit tudsz tenni, hogy keveset emlegeted a barátodat és eljársz vele csajos programokra. De azért ne hagyd magad elnyomni és ne érezd magad amiatt rosszul, mert neked van egy jó kapcsolatod neki pedig nem jutott. Majd úgyis talál valakit, csak lehet nem jó helyeken keresgél.
2020. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen remélem, a programok jók, bár a mostani helyzetben nem igazán vannak lehetőségek, maximum csak vásárlás, sétálgatás. :) Viszont ő már nem nyit senki felé.. :(
2020. dec. 8. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a mai helyzet. Ugyanez van velem is.

Nem tudok mást mondani csak próbálj meg vele több programot szervezni addig is jobban érzi magát.

2020. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom az apja sem lehetett egy mintaapa.altalaban az ilyen lanyok nak lesznek felnöve parkapcsolati gondjai.

Majd befogadja egyszer vmelyik

2020. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az hogy kreténekkel hoz össze sors nincs köze ahhoz, hogy milyen az apja.

Lehet valaki ennyire szerencsétlen a szerelemben. Ez van. Majd egyszer jön valaki az életébe aki maradni is akar és komolyan vesz őt.

2020. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Veszi*

Persze érthető hogy el van keseredve. Ilyen a mai világban a kapcsolat keresés. Ezt bárki tapasztalhatja.

Használják egymást az emberek mint a tárgyakat. Eldobják egymást, hazudnak. Egyszer véges a türelem. Nála most jött el. Jegelje ezt a témát egy ideig. Foglalja le magát mással akár egy új hobbival.

Én hiszek abban, hogy mindenkinek meg van írva valaki.

2020. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!