Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy ha hirtelen...

Jogos, hogy ha hirtelen elhunyt a legjobb barátom, akkor a szüleim azt mondják, hogy ne vergődjek, ne hisztizzek, ne is beszéljek róla, felejtsem szépen, csendben el?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem

De sok szülö ilyen


Amikor nekem szakitàsok miatt volt világfájdalmam, detto hasonlokat kaptam.

Pedig most felnötten is azt vallom egy tinikori szakitàs is igenis lehet olyan sulyos lelkileg (söt talàn sulyosabb is)mint egy felnöttkori késöbb.

2020. dec. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem normálisak, hogy ilyet mondanak és ilyen könyörtelenek. Igenis meg kell gyászolni őt, ami egy hosszabb folyamat.
2020. dec. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sajnos sok szülő él abban a tévképzetben,hogy ha neki egyszer is szarul ment valami,onnantól joga van elbagatellizálni mások gondját. Képesek évtizedeken keresztül a saját sebeiket nyalogatni és szinte személyes sértésnek veszik,ha másnak is van problémája. Anyósomékkal élünk együtt,minden nap tapasztaljuk,hogy mennyire érzéketlenek,ha történik velünk valami. Nyugi,amúgy nem ez a normális hozzáállás.
2020. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miben látható az érzéketlenségük?
2020. dec. 10. 03:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is nagyjából ugyanaz a szöveg,mint nálad. Mi csak ne nyavalyogjunk,mert nekik szarabb vagy ugyanolyan szar volt,mi még nem értük el azt a kort,hogy panaszkodjunk,nekünk a fáradtság fogalmát se kellene ismernünk (mondják ezt úgy,hogy több tartós betegségem van nekem is és a férjemnek is). Remélem,én nem leszek az a szülő,aki nem foglalkozik a gyereke problémáival,mert még akkor is a saját sebeit nyalogatja.
2020. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!