Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hármas barátság ?

Hármas barátság ?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy a hármas barátságok előbb-utóbb mindig tönkremennek, sosem működnek jól. Én benne vagyok egy ilyen hármasban, nagyon-nagyon jól megvagyunk, nincs kibeszélés kiközösítés, "én téged jobban szeretlek", féltékenykedés és társai...De félek hogy egyszer sor kerül ilyenre (bár én megbízom bennük, és tényleg teljesen olyanok vagyunk, mint a testvérek) de kíváncsi vagyok mások tapasztalataira :)

2020. dec. 7. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Mindenhol azt hallani, hogy a fiú és lány között nem lehet barátság..


Mindenhol azt hallani, hogy a házasság örökké kitart...


Mindenhol azt hallani, hogy jó keresztény nem orgiázik világjárvány közepette, aztán... :D

2020. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
😄😂
2020. dec. 7. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, nem működött
2020. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18 éve működik :)
2020. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Inkább az ilyen állításokat úgy fogalmaznám meg, hogy működhet, de nagy az esély rá, hogy nem fog idővel.
2020. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is két barátnőm van (illetve eredetileg három volt, tehát ilyen négyesfogatként működtünk, de az egyik lány kikopott-még mindig jóban vagyunk, csak annyit változott az élete meg az érdeklődése, hogy másokkal már jobban elvan, de nem haraggal váltunk el vagy bármi, csak érted), szóval most hárman. több mint hét éve lassan. mondjuk mi em csinálunk belőle ügyet, hogy van hogy a három átmegy kettőbe, mert csak kettő akar könyvesboltba menni, vagy az egyiket halálosan nem érdekli a film a moziban... meg veszekszünk is, amúgy egy csomót, ilyen kettő az egyhez leosztásban, de ez is jó így, mert a kettőből az egyik mindig hamarabb megbékél és akkor játszik diplomatát a másik kettőnek. szerintem a barátság atól lesz igazán tartós, hogy van kibeszélés és veszekedés és féltékenykedés, de a végén a többiek még mindig fontosabbak, mint az összes vélt vagy valós sérelmünk, ezért hajlandóak vagyunk újra és újra átbeszélni.
2020. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!