Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mást is idegesít, amikor egy...

Mást is idegesít, amikor egy buta, műveletlen ember azt gondolja okosabb mint ti?

Figyelt kérdés
És nincs az a módszer amivel meggyőzd, hogy nincs igaza.
2020. dec. 9. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én jót szórakozok rajtuk. Nem érnek annyit, hogy felhúzzam maguk rajtam, mert tudom, hogy nem érnek annyit.
2020. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben idegesített. Manapság már nem érdekel, higgyen amit akar, van jobb dolgom is ennél, nem ér annyit a dolog.
2020. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem idegesít, munkám során rengeteg ilyennel találkozom, főleg, amikor már hat nekik a maligán.

Ez szokott róluk eszembe jutni: https://www.youtube.com/watch?v=Dp0Bt2cbcc8

:D

2020. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nagyon. Az meg kedvencem, amikor még azt is jobban tudják, hogy nekem mi a jó, meg, hogy nekem mit kéne csinálnom...
2020. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dunning-Kruger szindróma! :))


[link]

2020. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon felháborító az biztos! Aki viszi az igazát akkor is, amikor valami tényszerű. Felsőbbrendűnek tartja magát, csak azért mert jó hosszú a nyelve. Hangja az van, tudás meg sehol...

Ha meg oda kell állni felelősséget vállalni vmiert akkor eltűnik, kussol.

2020. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 - igazad lehet, de ez egy másik mese :)
2020. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindegy minek tartja magát? Miért akarod bebizonyítani neki, hogy okosabb vagy nála?
2020. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem tud felidegesíteni különösebben, mert én úgy vagyok vele, hogy én tudom az igazat, az meg nem érdekel más mit gondol, vagy hogy ész érvek ellenére is hajtja-e az igazát. Okos enged... :)
2020. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít, mindenki azt gondol, amit akar. Ha ő okosabbnak gondolja magát, hát egészségére. :) Az ő gondolataitól az én képességeim meg tudásom úgysem változik. :D
2020. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!