Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Én nem értem humoros vagyok...kedves még a jómódor engedi !!! nem essem túlzásokba nem jópofizok ! De nem vagyok ok nélkül bunkó/flegma max akor ha rossz napom van...vagy ha a helyzet úgy kívánja nem türőm ha beszólnak automatikusan visza szólók persze ez adtol függ,hogy mit szolt be ha ilyeneket mond h:hulye gyerek ,bolond, vagy ehez hasonló oltásokat mond nem szólok visza


Normálisan nézek ki

Jól fesult vagyok ,alig van pattanásom nem vagyok budos!

A parfümöt sem viszem túlzásba

Járók sportolni is nincsen egy testi hibam se meg persze túlsúlyos se vagyok

Sőt az izom tömegem félért egy felnőt férfi átlagos izom tömegével...


nem vagyok népszerű gyerek de kb az isiben senki se utal de még is az osztályokban lévő 1 2 max 3 fiú meg a sz@rt is k*********a belőlem!!!

Minden fele random oltásal

Hogy ebben vagyok sz@r ezt csinalt meg pár éve

Ja igen a többi fiú meg be csicskul nekik

nem kell h kiajanak meletem bizonyos elvek miat

Jó -oké nem vagyok olyan jó tanuló (2-3)

De van nálam rosszabb tanuló meg igénytelenebb és velw jól ki jönnek mondjuk ő nyalizót sokat szol lehet azert


Más osztályai jól kijövök...

nem értem mi -okból pécéztek ki maguknak

Meg Még 2 evel idősen vagyok mint ők huh de nagy cuc

Első óta ez meggy....



2020. dec. 13. 02:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Szal nem értem meg persze ott vanak ázok a kamu barátok akik nagy csalódás voltak 🙄
2020. dec. 13. 02:38
 2/10 anonim ***** válasza:

Hagyd őket,azok egy nagy 💩.

Irigy 🐕 az a beképzelt 🐒 gyerek,keresgélj máshol,biztos hogy irigy rád,nézz szét máshol őket pedig ne vedd figyelembe, sok sikert.

2020. dec. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi mintha az olyan könnyű lenne 😔
2020. dec. 13. 03:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem könnyű,átérzem a helyzeted én sajnos magamba zuhantam és csak most kezdek újra lábra állni.
2020. dec. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálam annyira nem durva...meg vagyok nélkülük csak zavar ,hogy engem nem tisztelnek 🙄
2020. dec. 13. 03:48
 6/10 tibortibor22 válasza:
100%

Talán néha beszélgetni is kéne, nem csak kakaskodni, Kia a leg nagyobb legény a szemét dombon.


Beszélgetni közös témát találni.

Ha megy a hatalmi harc Ki a keményebb, hogy várod hogy a gyengébb alárendelt ki álljon érted. És miért csodálkozol ha az erősebb csicskáztatni akar.

Ha barátokat akarsz talán beszélgess velük.

2020. dec. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Talan meg kene tanulni helyesen irni ocskos.
2020. dec. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Talán néha beszélgetni is kéne, nem csak kakaskodni, Kia a leg nagyobb legény a szemét dombon.



Beszélgetni közös témát találni.


Ha megy a hatalmi harc Ki a keményebb, hogy várod hogy a gyengébb alárendelt ki álljon érted. És miért csodálkozol ha az erősebb csicskáztatni akar.


Ha barátokat akarsz talán beszélgess velük"


Ki mondta h kaskodni akarók minden áron???

Még a másik az hogy én nem varom el h masok melem aljon

De ezt leirtam amúgy meg próbálok beszelgetni velük

Úgyhogy ősze is jonn de ha ők nem akarnak velem kb semmilyen témáról beszelni úgy nehezeb..

És nem szoktak csicskaztani!

2020. dec. 13. 11:07
 9/10 A kérdező kommentje:

"Talan meg kene tanulni helyesen irni ocskos"


*Talán meg kéne tanulni helyesen írni öcskös


Ezt akartad írni nem bötya????

Bagoly mondja verébnek 🤦🏻‍♂️

2020. dec. 13. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a többi fiú mind nagyonképű akkor egyszerűen csak az a baj, hogy te nem és emiatt "logsz ki a sorból". De ezen ne változtass később pont emiatt lesz sok elönyöd
2020. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!