Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim ez miatt...

Nincsenek barátaim ez miatt rettentő magányos vagyok mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsenek barátaim..

Olyan akivel el tudnék menni ide oda vagy csak szimplán beszélgetni.

Régebben nagyon más volt, lehet az iskola miatt is de ahogy ki jártam mindenki eltűnt amire persze számítottam de ez már egyre jobban megvisel. Egy fiú barátom van de őt se mondanám barátnak mert csak néha kihív és beszélgetünk. Gyerekkori legjobb barátnőm pedig már messze lakik tőlem és ő is nagyon megváltozott nem úgy állunk egymáshoz mint régen.. Igazából nincs senki..

Munkahelyemen olyan maguknak valóak az emberek. Sportolni nem járok el csak otthon edzek néha (csoportok vagy közösségekbe se akarok ami direkt ilyenre lett kitalálva h az ember barátokat keressen)

Próbálkoztam barát kereső csoporttal is de sokat nem hozott.

Ezen az oldalon lehet barátkozni?

Jó lenne egy lánnyal beszélgetni..

20/L


2020. nov. 13. 23:44
A kérdező szavazást indított:
Vannak barátaim
Csak pár közeli barátom van
1 igaz barátom van
Nincsenek barátaim
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek barátaim és szívesen barátkoznék is veled, de sajnos nem vagyok lány...

25/F

2020. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt szerettem volna ismerkedni sok csalódás után, de annyira kicsi az esély, mondhatni semmi, hogy pont 2 olyan ember találjon egymásra akik legalább egy megyében élnek, ha nem is egy városban... 😔
2020. nov. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én benne lennék,melyik megyében élsz?
2020. nov. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy kihív? Hová? Miert?
2020. nov. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok
2020. nov. 14. 14:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszélgetni, meginni valamit
2020. nov. 14. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én esztergomi vagyok, 20/l és én is szívesen beszélgetek veled. Konkrétan mintha én írtam volna a kérdésedet.
2020. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!